8 fotek

Restaurace Michalský Výpad

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Michalský Výpad

Restaurace s nabídkou kuřecích specialit, hovězích steaků, fast foodových jídel, salátů, dezertů, denního menu. Možnost pořádání rodinných a firemních oslav, promocí, svateb či smutečních hostin. V letním období je k dispozici terasa. Prostory restaurace jsou nekuřácké.

Zobrazit více
  • +2

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 1
  • Prostředí: 5

Chodíval jsem sem rád a často, po pár excesech se frekvence snížila a dnes mě úplně dorazili. Kapustová polévka - studená, což v zimě nepotesi, hlavní jídlo: medailonky z panenky s hranolkama, sázeným vejcem a vídeňskou cibulkou. Nešlo o medailonky, ale o maso upravene vcelku a následně nakrájené na platky. Medailonky že napřed nakrájí a následně tepelné upravují. Hranolky absolutně bez soli, vajíčko spálené, cibulka rozbředlá a omáčka...jednoduše nedobrá. Jediné co bylo dobré byla hroznová limonáda a syrovy plátek mrkve v jídle. Přestože se mě na můj názor nikdo neptal, tak jsem servirce popsal, co se mi nelíbí. Po chvíli přišel číšník, který mi naúčtoval plnou cenu, když jsem mu řekl, že to dnes byla hrůza, odpověděl tím nejhorším možným argumentem: "Nikdo si nestěžoval, jste jediný, komu to vadí, nashledanou." Asi jsem moc náročný, tak se omlouvám, že jsem vás tak obtěžoval, nebudu a doporučim to i svým známým.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace