Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mexita

Restaurace Mexita se nachází v historickém jádru Hradce Králové na Velkém náměstí. Specializuje se na mexickou a italskou kuchyni, ale můžete si zde vychutnat také skvělé české grilované speciality. Restaurace má oddělený kuřácký a nekuřácký prostor a od jara do podzimu krytou zahrádku s výhledem na historické panorama města. Restaurace se od podzimu 2013 zvětšila o dalších 60 míst. Nyní je pro Vás rozdělena následovně: vrchní část se 14 místy je nekuřácká, první spodní část restaurace s 60 místy je kuřácká, a navazující druhá spodní část, taktéž s 60 místy, je opět nekuřácká.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Prijemna restaurace s velkym vyberem vyborneho jidla:)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Mexita je podle mého skvělá restaurace. Chodím k nim většinou na mexické jidlo, tudíž italskou kuchyni hodnotit nemůžu. Mexická kuchyně je však vynikající
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Dříve se tu vařilo skvěle ale posledních par návštěv nas přesvědčilo o tom,ze tady už se kuchař vážně nesnaží. Možná i menší upgrade jidelniho lístku by nebyl od věci :-) Prostředí je příjemné,hezké a stylove.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO