Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 16x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Metropol

Přehled hodnocení
86% celkově
87% personál
81% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 7x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Oslava narozenin se nám vydařila, čemuž velkou měrou napomohlo místo, kde jsme se s přáteli sešli. Standartně příjemná obsluha, sympatický interiér restaurace. Možná nekuřáci by měli malý problém.. Výborné jídlo (každý něco jiného) - všichni velice spokojeni. Víme, kam jít příště.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli velmi spokojeni. Jídlo bylo velmi dobré a obsluha ochotná. I když měli chvíli po nás uzavřenou společnost, chovali se k nám mile a vůbec jsme neměli pocit, že by nás už chtěli vyhnat. Do této restaurace se vždy ráda vracím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jsem rád, že mě restaurace nezklamala při rodinném obědě. Sázka na jistotu (kančí se šípkovou a líčka) byly dobrou volbou. Každému, kdo má zájem se velmi dobře najíst a odpovídající cenu, vřele doporučuji a jistě ¨se zastavím na oběd znova.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět jsme nebyli zklamáni. Standartní velmi příjemné prostředí, milá a hbitá obsluha, jako vždy. Jídlo nás také nezklamalo, zejména těstoviny byly excelentní. Jistě opět příště a kamarádkami vyrazíme do Metropolu.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Polední menu bylo už bohužel skoro vyprodané, tak jsem si objednala něco na co jsem zrovna neměla moc chuť. Vzhledově to bylo krásné, chuťově nic moc extra. Ale věřím, že příště to bude lepší. Personál byl velmi milý, i když měli plnou hospodu.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tradičně dobré a chutné jídlo z české i zahraniční kuchyně, které návštěvníka rozhodně nezklame. V době oběda hodně rušno a plno, příjemná a rychlá obsluha v restauraci.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
podnik pamatuju ještě z dob ROH, pak to nějak " šlo do kopru", ale v poslední době se drží na úrovni, i když... personál se snažil, aby ne, v jednu chvíli jsme tam byli sami. Jídlo nic moc, nechápu, proč na haluškách musí být pocukrovaný oschlý pórek. Zkrátka, už jsem v ČB jedl lepší. Výběr ze slovenské kuchyně taky chudý, jen hotovky ( 5 ) minutka žádná. Pěkný byl výhled na Senovážné.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO