Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 17x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Metropol

Oblíbená restaurace s českou kuchyní v centru Českých Budějovic patří k největším podnikům tohoto typu v celém městě. Denní menu - hotová jídla i minutky, parkování na nedalekém parkovišti, kapacita sálu 800 osob. Pomohou vám uspořádat svatbu na klíč, firemní i soukromé akce, rauty, párty, catering, promoce, abiturienské večírky, třídní srazy, zvěřinové či zabíjačkové hody, oslavy narozenin.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Oslava narozenin se nám vydařila, čemuž velkou měrou napomohlo místo, kde jsme se s přáteli sešli. Standartně příjemná obsluha, sympatický interiér restaurace. Možná nekuřáci by měli malý problém.. Výborné jídlo (každý něco jiného) - všichni velice spokojeni. Víme, kam jít příště.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsme byli velmi spokojeni. Jídlo bylo velmi dobré a obsluha ochotná. I když měli chvíli po nás uzavřenou společnost, chovali se k nám mile a vůbec jsme neměli pocit, že by nás už chtěli vyhnat. Do této restaurace se vždy ráda vracím.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO