Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Městské lázně

Restaurace - stejně jako celý areál lázní - je striktně nekuřácká, její návštěva je tedy vhodná i pro rodinky s dětmi, pro které je připravený malý dětský koutek, v němž mohou v klidu řešit všechny životně důležité a neodkladné záležitosti svého dětského království. Patříte-li do tábora lidí, kteří si svou kávu či pivo bez cigarety opravdu patřičně nevychutnají, po celý rok je otevřená terasa, na níž je kouření povoleno, v létě navíc zařízená příjemným posezením ve stínu slunečníků. K dispozici je i salónek vhodný pro pořádání soukromých setkání a srazů, slavnostních obědů či večeří, ale i firemních akcí a večírků, o celkové kapacitě cca 30 míst. Pro zvláštní příležitosti je samozřejmě možné zarezervovat i kompletně celou restauraci (celkem cca 60 míst). Nabízí zde také denní menu a to i o víkendu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci je výhled na bazén a z druhé strany z velmi příjemné terasy na Labe. Na terase jsme poseděli po koupání u piva. Podle ostatních strávníků bylo jídlo dobré a chutné i od pohledu. Personál ochotný.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO