Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Měšťanský Dům

Stylově zařízená restaurace nabízí několik druhů piva a bohatou nabídku místních specialit. Nechybí ani vybraná jídla z české i mezinárodní kuchyně. Vybraná jídla uvádí náš Jídelní lístek Na objednávku (alespoň jeden den předem) Vám připravívečeři z krkonošských specialit (např. krkonošské kyselo, krkonošský kuba, Krakonošův biftek, palačinky s borůvkami a šlehačkou atd.).Podmínkou je minimální počet 6 osob. Stejně tak u nás můžete využít nabídky na ochutnávku některých piv z východních Čech ( Trutnov, Náchod, Broumov-Olivětín, Nová Paka atd.) při které podáváme i chleb se sádlem a speciální sýrovou pomazánkou, dále i slané pečivo atd. I zde je podmínka objednání minimálně 6 osob. Na požádání Vám připraví i svačinové balíčky do batohu, které si bude moci vzít s sebou na výlet. Dva oddělené salonky s kapacitou 15 nebo 25 míst u stolu poskytují ideální podmínky pro pořádání nejrůznějších rodinných oslav nebo firemních jednání.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO