Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Merlin

V přízemí penzionu nabízí nekuřácká restaurace, vyhlášená poctivou domácí kuchyní, stravování po celý den. Ochutnat můžete nejen česká klasická jídla a  krajové speciality, širokou nabídku jídel vegetariánské kuchyně, pět druhů piva a širokou nabídku nápojů a kávy. V pracovní dny podávají denní menu za příjemné ceny a v nabídce je rovněž velký výběr hotových jídel. Restaurace má 80 míst. Je zde ideální možnost nejen k příjemnému posezení, ale i pro pořádání různých akcí. Restaurace je ozvučena, k dispozici je plazmová televize, možnost oddělení části prostor paravány. Pro rodiny s dětmi je připraven dětský koutek. V létě je možnost posezení na letní terase a pro rodiny s dětmi je k dispozici uzavřený prostor pod vzrostlými stromy s vybaveným dětským hřištěm.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO