Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mediterrano

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pohotová a milá obsluha, skvělé jídlo - jedna z nejlepších restaurací v Ústí nad Labem. Rozhodně doporučuji všem, kteří si chtějí posedět v příjemném prostředí a dobře se najíst za dobrou cenu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Má druhá návštěva opět nezklamala. Losos s šafránovou omáčkou byl výborný a grilované zelenině, která k jídlu byla, se také nedá nic vytknout. Obsluha příjemná a někdy sem určitě zavítáme znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Mediterrano jsme navštívili poprvé. Je příjemné, že prostředí je nekuřácké. Obsluha příjemná, pivo výborné a o jídle nemluvě. Vepřová panenka na houbách s grilovanou zeleninou a hranolkami byla výtečná.
Restaurace Mediterrano
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Navštivili jsme restauraci po skvělem výletu do Moritzburgu a Draždan a pobyt zde byl skutečně třešničkou na ukončení celeho dne.Skvěla obsluha,přijemne prostředí a skvěle jídlo.Mužu jen doporučit.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO