Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mediterrano

Jídelní lístek restaurace je zaměřen na minutkovou kuchyni středomoří (steaky, těstoviny, ryby, rizota, saláty) a pokrmy české kuchyně. K dispozici je 95 míst k sezení - 65 míst v restauraci a 30 míst na letní zahrádce. Prostory restaurace jsou v době oběda rozděleny na kuřáckou a nekuřáckou část, samozřejmě s klimatizací. V letních měsících je možné připravovat na letní zahrádce pokrmy na lávovém grilu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pohotová a milá obsluha, skvělé jídlo - jedna z nejlepších restaurací v Ústí nad Labem. Rozhodně doporučuji všem, kteří si chtějí posedět v příjemném prostředí a dobře se najíst za dobrou cenu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Má druhá návštěva opět nezklamala. Losos s šafránovou omáčkou byl výborný a grilované zelenině, která k jídlu byla, se také nedá nic vytknout. Obsluha příjemná a někdy sem určitě zavítáme znovu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO