Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mediterrano

Jídelní lístek restaurace je zaměřen na minutkovou kuchyni středomoří (steaky, těstoviny, ryby, rizota, saláty) a pokrmy české kuchyně. K dispozici je 95 míst k sezení - 65 míst v restauraci a 30 míst na letní zahrádce. Prostory restaurace jsou v době oběda rozděleny na kuřáckou a nekuřáckou část, samozřejmě s klimatizací. V letních měsících je možné připravovat na letní zahrádce pokrmy na lávovém grilu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pohotová a milá obsluha, skvělé jídlo - jedna z nejlepších restaurací v Ústí nad Labem. Rozhodně doporučuji všem, kteří si chtějí posedět v příjemném prostředí a dobře se najíst za dobrou cenu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Má druhá návštěva opět nezklamala. Losos s šafránovou omáčkou byl výborný a grilované zelenině, která k jídlu byla, se také nedá nic vytknout. Obsluha příjemná a někdy sem určitě zavítáme znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Mediterrano jsme navštívili poprvé. Je příjemné, že prostředí je nekuřácké. Obsluha příjemná, pivo výborné a o jídle nemluvě. Vepřová panenka na houbách s grilovanou zeleninou a hranolkami byla výtečná.
Restaurace Mediterrano
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO