Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Měděnec

Restaurace je součástí hotelu Měděnec. 
Přes poledne nabízí kvalitní českou kuchyni ve formě výhodných menu a večer je zde nabídka jídel složených z vždy čerstvých surovin od místních dodavatelů.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
... smutný hotel v zastrčeném místě po sezoně - hlady zde neumřete, ale ... restauraci jsme zkusili jako jedinou nabídku Restu v Novém Městě po plavání v suprovém místním bazénu - pivo Svijany mají skvělé, kuchyně trochu jiná, než inzerují na webu - k obědu na meníčko snad byly nějaké "italské" těstoviny (nejspíš i dobré), večer ze stálé nabídky utopenec (možná i čerstvý od místního plavčíka), pak nakládaný hermelín, smažený řízek nebo sýr a jakýsi "irský", dobře vypadající hamburger ... hostů málo, městečko "mrtvé", prý o víkendech to bývá lepší - no uvidíme, možná ještě vyzkoušíme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO