Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 30x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Maštal

V restauraci nabízí tradiční jídla české kuchyně. Specializují se na přípravu převážně hovězích steaků z Angusu, ale i steaků kuřecích, vepřových a rybích. Čepují zde budějovické pivo Budvar - světlé i tmavé. Nabízí roštovaná jídla připravovaná na otevřeném ohni. Svou kapacitou 80 míst uvnitř a 30 míst na terase je restaurace vhodná ke stravování zájezdů, k pořádání oslav i rautů.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Do restaurace Maštal jsme měli rezervaci na 2 hodiny,při příchodu byla prázdná a už u dveří jsme byli odesláni pryč,že za chvíli bude obsazená Japonskými turisty,když jsme oznámili,že máme rezervaci tak nám zdělili,že tedy jen na hodinu, po dojedení jsme měli na stole účet a už jsme si nemohli nic objednat
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Grilovaná masa mají výborná, cepovany Budvar 12 taky. Dnes jako pozornost donesli talířek vánočního cukroví. Obsluha vcelku rychlá, i když mají plnou hospodu. Poupraví jídlo na přání hosta.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Steak ze svíčkové s bylinkovým máslem a candát s grilovanou zeleninou výborné. Koleno také velmi slušné. Losos mohl být upraven trošku šetrněji, ale celkově velmi dobré. Na centrum i slušné ceny.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO