Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 93x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Masné krámy

Přehled hodnocení
84% celkově
83% personál
84% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 37x
4 30x
3 12x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Masne kramy nejsou ma nejoblibenejsi restaurace v Budejovicich, ale je to legenda, klasika, stálice a jistota. Krouzkovy Budvar je neskutecne dobre pivo a na jidle jsem si vzdycky pochutnal. Na romantickou večeři bych sem nesel, ale na pivo s partou, nebo na veceri a pivo s obchodnim partnerem, kdykoliv. Kdyby prijel do Budejovic nekdo, kdo tu nikdy nebyl, vezmu ho rozhodne sem.Obsluha mila a vstřícna. Prostredi stylové. Neoddelitelna soucast historie Budejovic. Doporucuji
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Bylo super. Opět jsme se těšili především na vyhlášená žebra! a ta nezklamala ba naopak! Doporučujeme všem. Jen si nedávejte nealkoholické pivo (ať žije Birel).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poctivá česká hospoda, tak by se daly zhodnotit Masné krámy. Prostředí je večer možná trochu moc hlučné, což se ale dá očekávat. Doporučila bych v nabídce zavést místní pálenky.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Krásná restaurace, příjemný personál a jídlo opravdu velmi dobré. Rozhodně stojí za návštěvu. Krom malého rozruchu od nemluvněte od vedle, za který restaurace nemůže, to byl skvělý oběd :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Hezké místo s geniem loci na dobrý a chutný oběd. K tomu možnost dát si budějovický kroužek s nějakou klasickou delikatesou, jako je svíčková nebo vepřo knedlo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemná hospoda.....Na její velikost je prostor členitý, takže není hlučno... Vyzkoušeli jsme pouze česnečku a tlačenku - to bylo fajn.....na více zaskočíme příště :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Přesto že byl lidově řečeno opravdu "plný dům", všechno bylo v naprosté pohodě, personál byl milý a příjemný, kuchyně stíhala a pochutnali jsme si. Naprostá spokojenost a zase příště. Pavel Mička.
Celkově
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Výborné meníčko do 100 Kč včetně polévky - dnes jsem měl telecí řízek se šťouchaným bramborem, bohužel pomalá obsluha a kuřácké prostředí. V půl dvanácté i velké množství lidí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Klasická pivnice se zajímavou historií v centru. Nabízená jídla představují klasickou českou kuchyni. Jídla jsou prostá, ale velice chutná. Co se týče piva, tak to nemá cenu hodnotit.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO