Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 91x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Masné krámy

Restaurace Masné krámy je tradičním zástupcem české gastronomie. Velmi vyhledávaným hlavně díky kuchyni, historii a samozřejmě i pivu, které chutná jako křen. Jedním z unikátních požitků, které Masné krámy nabízejí svým hostům, je beze všech pochyb kroužkovaný ležák. V Masných krámech se kroužkovaný ležák čepuje – na jediném místě na světě - přímo z tanku. Masné krámy jsou tradicí a jednou turisty z nejvyhledávanějších míst v Českých Budějovicích.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poctivá česká hospoda, tak by se daly zhodnotit Masné krámy. Prostředí je večer možná trochu moc hlučné, což se ale dá očekávat. Doporučila bych v nabídce zavést místní pálenky.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Krásná restaurace, příjemný personál a jídlo opravdu velmi dobré. Rozhodně stojí za návštěvu. Krom malého rozruchu od nemluvněte od vedle, za který restaurace nemůže, to byl skvělý oběd :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Hezké místo s geniem loci na dobrý a chutný oběd. K tomu možnost dát si budějovický kroužek s nějakou klasickou delikatesou, jako je svíčková nebo vepřo knedlo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO