Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 83x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Masné krámy

Restaurace Masné krámy je tradičním zástupcem české gastronomie. Velmi vyhledávaným hlavně díky kuchyni, historii a samozřejmě i pivu, které chutná jako křen. Jedním z unikátních požitků, které Masné krámy nabízejí svým hostům, je beze všech pochyb kroužkovaný ležák. V Masných krámech se kroužkovaný ležák čepuje – na jediném místě na světě - přímo z tanku. Masné krámy jsou tradicí a jednou turisty z nejvyhledávanějších míst v Českých Budějovicích.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Typicky ceska kuchyne a k tomu vyborne pivo, pochopitelne Budvar. Masne kramy jsou typicka ceska hospoda v modernim stylu. Celkove pusobi mnohem prirozeneji nez treba Lokal. Cely prostor ma styl, skoda, ze neni cela nebo alespon castecne nekuracka. Jinak asi neni co vytknout. Personal skvely a obsluha rychla. Zebra byla tucnejsi, nez byva obvykle, ale za to asi restaurace nemuze.
Restaurace Masné krámy Restaurace Masné krámy Restaurace Masné krámy
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Stačí několik přešlapů a zážitek z restaturace nestojí za nic. Pivo čepují na 3x stylem "Nejdřív mlíko, necháme sednout, pak dočepujeme a máme šnyt, necháme sednout a nakonec nahoníme pěnu a hurá za hostem." K dobrému masu jsme dostali špecle, které byly připravené na špinavé pánvi a byly tak cítit spáleninou, která kazila dojem z celého jídla. No a "Křupavé topinky pečené na vepřovém sádle" sádlo nepotkaly ani ve vlaku, místo toho byly smaženy v nějakém hezky žlutém rostlinném oleji, který pouštěly i do ubrousku. Je velká škoda, že už se člověk nemůže spolehnout na kvalitu ani ve vyhlášených podnicích. Snad je tento můj zážitek spíše výjimečný a ne pravidlem.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO