Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 8x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Masala Ghar Slovany

Přehled hodnocení
82% celkově
85% personál
80% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 3x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Masala Ghar na Slovanech jsem si dal ostrou omáčku servírovanou ve woku připravenou s velkými kousky cibule, česneku, zázvoru a chilli papričky s kousky rajčat MEAT KORAI a musím řict že to bylo dost zajímave a určitě se ještě zastavim
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vždy si tady moc pochutnám na výborné indické kuchyni. Jako bonus mají i skvělé denní menu a ''fast foodovou'' nabídku, která je neméně dobrá a uvítám ji vždy, když mám jen malý hlad :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná, útulně zařízená indická restaurace, výborné jídlo, excelentní personál, dobré ceny. Občas navštívíme, když máme chuť na něco jiného, než klasickou kuchyni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velmi dobrá indická restaurace, útulné a čisté prostředí, vynikající jídlo za přijatelné ceny. Navíc velmi příjemná, rychlá a ochotná obsluha. Určitě opět navštívíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
I když už jsme navštívili několik indických restaurací, v Masala Ghar jsme ocenili, že můžeme ochutnat zase něco nového, co jen tak všude není. Jen jsem si měl nechat od slečny servírky poradit a začít na nižší pálivosti jídla, než jsem si nakonec zvolil... :-)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Už jsme tu byli po několikáté. Vždy nová slečna, ale pokaždé stejný styl. Na objednání pití se čeká půl hodiny, ale na jídlo pak moc dlouho ne. Jinak jídlo mají dobré a placky výborné. Prostřdí je také příjemné, hraje tam něžná potichá hudba.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo a pití dobré. Bohužel, vína nabízí pouze rozlévaná, láhev ani po osobním dotazu servírka nebyla schopná přinést. Problém byl také s uplatněním voucheru. Nejprve jej obsluha odmítla, až po mých námitkách a konzultaci (asi s maijtelem) jej uznala.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná restaurace, kde čas neplyne rychle. Není kam spěchat - obsáhlý jídelní lístek vyžaduje fantazii a představivost. Vybere si každý. Obsluha je pozorná a ochotná. Jídlo skvělé. Stojí zato se vrátit. Kvůli té pohodě. ..
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO