Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Masala Ghar Slovany

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Masala Ghar na Slovanech jsem si dal ostrou omáčku servírovanou ve woku připravenou s velkými kousky cibule, česneku, zázvoru a chilli papričky s kousky rajčat MEAT KORAI a musím řict že to bylo dost zajímave a určitě se ještě zastavim
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vždy si tady moc pochutnám na výborné indické kuchyni. Jako bonus mají i skvělé denní menu a ''fast foodovou'' nabídku, která je neméně dobrá a uvítám ji vždy, když mám jen malý hlad :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná, útulně zařízená indická restaurace, výborné jídlo, excelentní personál, dobré ceny. Občas navštívíme, když máme chuť na něco jiného, než klasickou kuchyni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velmi dobrá indická restaurace, útulné a čisté prostředí, vynikající jídlo za přijatelné ceny. Navíc velmi příjemná, rychlá a ochotná obsluha. Určitě opět navštívíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
I když už jsme navštívili několik indických restaurací, v Masala Ghar jsme ocenili, že můžeme ochutnat zase něco nového, co jen tak všude není. Jen jsem si měl nechat od slečny servírky poradit a začít na nižší pálivosti jídla, než jsem si nakonec zvolil... :-)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Už jsme tu byli po několikáté. Vždy nová slečna, ale pokaždé stejný styl. Na objednání pití se čeká půl hodiny, ale na jídlo pak moc dlouho ne. Jinak jídlo mají dobré a placky výborné. Prostřdí je také příjemné, hraje tam něžná potichá hudba.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo a pití dobré. Bohužel, vína nabízí pouze rozlévaná, láhev ani po osobním dotazu servírka nebyla schopná přinést. Problém byl také s uplatněním voucheru. Nejprve jej obsluha odmítla, až po mých námitkách a konzultaci (asi s maijtelem) jej uznala.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná restaurace, kde čas neplyne rychle. Není kam spěchat - obsáhlý jídelní lístek vyžaduje fantazii a představivost. Vybere si každý. Obsluha je pozorná a ochotná. Jídlo skvělé. Stojí zato se vrátit. Kvůli té pohodě. ..
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO