Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale podnik rezervace nepřijímá. Zkuste štěstí, určitě se zde pro Vás nějaké místo najde. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Masala Ghar Slovany

Chcete-li odhalit tajemství chutí a pestrost výtečných pokrmů, stačí přijít do restaurace Masala Ghar. Posedíte si v příjemném prostředí s exotickou hudbou. Restaurace nabízí kořeněné, pikantní, a velmi ostré pochoutky z kuřecího, hovězího nebo jehněčího masa, krevet a ryb. Nepřeberné množství zeleninových jídel snad uspokojí i vegetariánské hosty.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Masala Ghar na Slovanech jsem si dal ostrou omáčku servírovanou ve woku připravenou s velkými kousky cibule, česneku, zázvoru a chilli papričky s kousky rajčat MEAT KORAI a musím řict že to bylo dost zajímave a určitě se ještě zastavim
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vždy si tady moc pochutnám na výborné indické kuchyni. Jako bonus mají i skvělé denní menu a ''fast foodovou'' nabídku, která je neméně dobrá a uvítám ji vždy, když mám jen malý hlad :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná, útulně zařízená indická restaurace, výborné jídlo, excelentní personál, dobré ceny. Občas navštívíme, když máme chuť na něco jiného, než klasickou kuchyni.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO