Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Mariani

Zveme Vás do restaurace s italskou kuchyní, která je připravována výhradně z originálních italských surovin. V menu sestaveném naším italským poradcem Carlo Corazzo, najdete předkrmy, polévky, těstoviny vlastní výroby, hlavní jídla, ryby, dezerty aj. Další naší specialitou je originální italská pizza, připravována v restauraci přímo před Vámi a to v pravé italské peci na dřevo. Vybrat si můžete z široké nabídky alkoholických a nealkoholických nápojů, např. kvalitní italská vína, míchané nápoje ne espresso. Dále Vám nabízíme domácí těstoviny zhotovené přímo v naší restauraci z originálních italských ingrediencí. V naší restaurací najdete příjemné prostředí ke klidnému posezení ve dvou, s přáteli či k obchodním schůzkám. Jsme připraveni Vám poskytnout naše služby při pořádání oslav, svateb, promocí a firemních večírků. K těmto příležitostem lze využít i velkoplošné projekce, samozřejmostí je bezplatné Wi-fi připojení k internetu. Celá naše restaurace je nekuřácká, proto nás můžete bez obav navštívit i se svými dětmi. V naší restauraci můžete platit platebními kartami, přijímáme také všechny druhy stravenek.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
V této pizzerii s pěknou zahrádkou mají na čepu Dalešice 11 a Dalešice 13. Bohužel jsme zde prožili další pivní zklamání, kdy pivka měla už to nejlepší za sebou, tak jsme ani nedopili a šli pryč. V jídelním lístku je italská kuchyně, dalo by se vybrat a obsluhující paní byla milá. Ale na pivo jsme psi a poslední dobou je to v Brně bída.
Restaurace Mariani
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO