5 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Mariani

Zveme Vás do restaurace s italskou kuchyní, která je připravována výhradně z originálních italských surovin. V menu sestaveném naším italským poradcem Carlo Corazzo, najdete předkrmy, polévky, těstoviny vlastní výroby, hlavní jídla, ryby, dezerty aj. Další naší specialitou je originální italská pizza, připravována v restauraci přímo před Vámi a to v pravé italské peci na dřevo.
Vybrat si můžete z široké nabídky alkoholických a nealkoholických nápojů, např. kvalitní italská vína, míchané nápoje ne espresso. Dále Vám nabízíme domácí těstoviny zhotovené přímo v naší restauraci z originálních italských ingrediencí. V naší restaurací najdete příjemné prostředí ke klidnému posezení ve dvou, s přáteli či k obchodním schůzkám. Jsme připraveni Vám poskytnout naše služby při pořádání oslav, svateb, promocí a firemních večírků. K těmto příležitostem lze využít i velkoplošné projekce, samozřejmostí je bezplatné Wi-fi připojení k internetu. Celá naše restaurace je nekuřácká, proto nás můžete bez obav navštívit i se svými dětmi. V naší restauraci můžete platit platebními kartami, přijímáme také všechny druhy stravenek.
Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace