Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 28x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Marcela Ihnačáka

Přehled hodnocení
88% celkově
86% personál
93% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 11x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Marcela Ihnačáka
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vrátili jsne se behem dovolené v Mikulově po druhé a opět vše v nejlepším pořádku. Rádi opět dorazíme, až budeme mit cestu kolem.
Restaurace Marcela Ihnačáka
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo vynikající, persinál milý, prostředí příjemné. Pro syna bonus ve formě pastelek a omalovánek.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Do restaurace jsme zavitali jiz po nekolikate. Ocenujeme krasny detsky koutek a vyber vybornych detskych jidel. Nase jidlo nas vsak uplne nenadchlo, ale ani neurazilo, jen jsme cekali vetsi gurmansky zazitek.
Celkově  
personál 2
prostředí 5
jídlo 5
Navštívili jsme restauraci s přáteli před pár dny. Prostředí restaurace malebné, vzdušné, interiér nepřeplácaný, čisté. Jídlo, které jsme si objednali bylo výborné..z předkrmů játrová paštika skvělá, toskánská rajčatová polévka také výborná. Biftek upravený dle přání, židovské taštičky s kachním masem a zelím velké překvapení, chuťově vyvážené. Z dezertů jsme ochutnali povidlové taštičky a cheesecake z bílé čokolády, sladká tečka na závěr. Kuchyni hodnotíme na jedničku a smekáme klobouk dolů před skvělou prací kuchařů. Bohužel co nám trošku pokazilo celkové hodnocení, byla obsluha. Mladší slečna zapomínala objednané pití, starší pán nám jídlo podával do ruky přes stůl, přestože nebyl problém s místem u stolu a provést tak servis podávání/debaras z pravé strany. O kávu a dezert jsme si museli říci sami a není opravdu slušné, když si objednáváte a obsluha se vám vzdaluje, takže poslední přání na ni skoro křičíte. Nicméně pokud se do Mikulova vrátíme, určitě tuto restauraci navštívíme kvůli skvělé kuchyni znovu.
Restaurace Marcela Ihnačáka Restaurace Marcela Ihnačáka
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné a klidné prostředí restaurace. Milá obsluha a skvělé jídlo. Krémová česneková polévka. Výborně dochucená. Rissoto s telecím masem. Velmi chutné, rýže al dente, i když na mě málo výrazná chuť. Šoulet s kachním masem prý výborný. Kachní vývar taktéž.
Restaurace Marcela Ihnačáka Restaurace Marcela Ihnačáka Restaurace Marcela Ihnačáka Restaurace Marcela Ihnačáka
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Večeři v restauraci a pobyt v hotelu Tanzberg jsme spojili s víkendovým výletem do Mikulova. Jak restaurace, tak hotel nám zpříjemnily dva pěkné dny strávené na jižní Moravě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedním slovem vynikající. Skvělé Moravské víno a výborné jídlo. Určitě se sem ještě vrátím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Mikulově prý jeden z nej podniků a já myslím, že ANO! Byl jsem mile přivítán a hned mi bylo dáno na výběr z několika různorodých míst - zahrádka ve vnitřním traktu je velmi příjemná. Jídlo bez připomínek, škoda jen, že už nebyl Amur - prostě příště...:-) Ps.: Káva byla bezvadná!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO