Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 23x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Marcela Ihnačáka

V menu najdete speciality mezinárodní kuchyně, ale zejména výběr z tradičních židovských jídel.Prostory restaurace jsou nekuřácké, mají tu dětský koutek, přebalovací pult a je možné zapůjčit dětské židle. Každý malý návštěvník dostane menší dárek. Wifi je k dispozici. Prostor restaurace má 45 míst a lze jej využít k rodinným oslavám, svatbám, setkáním, firemním akcím a srazům apod. K restauraci náleží venkovní bylinková terasa, ta má 25 míst a je kuřácká. K dispozici i hotelový salonek až pro 30 osob. Restauraci provozuje a vaří zde známý špičkový slovenský šéfkuchař, autor kuchařských knížek a kolega Jamie Olivera - Marcel Ihnačák. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemné a klidné prostředí restaurace. Milá obsluha a skvělé jídlo. Krémová česneková polévka. Výborně dochucená. Rissoto s telecím masem. Velmi chutné, rýže al dente, i když na mě málo výrazná chuť. Šoulet s kachním masem prý výborný. Kachní vývar taktéž.
Restaurace Marcela Ihnačáka Restaurace Marcela Ihnačáka Restaurace Marcela Ihnačáka Restaurace Marcela Ihnačáka
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Večeři v restauraci a pobyt v hotelu Tanzberg jsme spojili s víkendovým výletem do Mikulova. Jak restaurace, tak hotel nám zpříjemnily dva pěkné dny strávené na jižní Moravě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedním slovem vynikající. Skvělé Moravské víno a výborné jídlo. Určitě se sem ještě vrátím.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO