Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mandava

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Byl jsem tu na pracovní večeři a to byl ve stylu bufetu. Jídlo bylo nic moc ale jist se dal. Je moc krásný restaurace a naši sevirky byli supr. Vadilo mne ze jsem objednal skleničku víno a přinesly otevřeny láhev a nechtěli to vrátit. Na konec dobrý ale tady asi nebudu zkusit znova.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
výborná restaurace, vzdy kdyz jedeme kolem na kolech tak se velmi rádi zastavime na neco menšího k snědku a nejaky ten osvěžující nápoj. jidlo obcas trvá déle, ale vyplati se si počkat
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dobrá restaurace pro návštěvy z dětmi, poměr cena, kvalita a kvantita je velmi dobrá. Pro děti výborné domácí limonády. Přijemné posezeni na zastíněné tersase. Určitě si návštěvu zopakujema.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je cista, obsluha prijemna ,okoli nadherne upravene.Jidlo bylo prumerne,nelibi se mi , ze u smazeneho syra neni ani kousicek cerstve zeleniny. Prinesene jilo tak vypada velmi obycejne.Teleci jatra byla tuha. S ohledem na popsane nadprumerna cena.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 2
Restauraci jsme navštívili s přáteli. Kamarád měl přání tam zajít. Prostředí restaurace je velice krásné a interiér celý provedený ve dřevě působí příjemně. Obsluha je solidní, ale už mnohokrát jsem zažil lepší. Jídlo bylo dobré, ale na s porovnáním s cenou je to za mě spíše průměr.
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 2
Prostředí této restaurace je na velmi vysoké úrovni. Bohužel to nezachrání často zmatený a zapomětlivý servis o jídle které svou kvalitou zcela neodpovídá ceně. Výborným příkladem mohou být rádoby domácí limonády které mají velmi zvláštní syntetickou příchuď. O tom že vývary bývají nedochucené nemluvím. Jediným skutečně podařeným jídlem které jsem zde dosud ochutnal byl guláš v bochníčku chleba. Ostatní jídla svou kvalitou nepředčí jakoukoliv jinou restauraci a jejich kvalita rozhodně neodpovídá tomu nač se Mandava tváří.
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO