Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Malevil

Stravování je možné ve dvou restauracích na hlavní budově – pizzerii a hlavní restauraci nebo ve stylové Africké restauraci v její těsné blízkosti. Součástí hlavní restaurace a restaurace Africké je letní terasa. Na hlavní restauraci je rautová místnost, krb a v pizzerii pec pro přípravu pizzy. Nabídka ubytování je možná buď přímo v hotelu, nebo v přilehlých komfortních srubech, anebo ve dvou malevilských penzionech, které jsou v blízkosti. Možný vstup se psy i s jinými domácími mazlíčky. Pro děti je zde dětský koutek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na Malevil jsme se chystali už dlouho a teď litujeme, že jsme tam nejeli dřív. Velmi milá a ochotná obsluha, příjemné prostředí a především výborné jídlo. Porce byly opravdu poctivé a proto jsme rádi využili možnost procházky v okolí restaurace.
Celkově   
personál 2
prostředí 5
jídlo 1
Prostredi úžasný na jídlo jinam. Hostinec u Podkovy je kousek, tak neváhejte. Tady vaří hodne podprůměrně a vzhledem k nadprůměrným cenám odejde hodne rozpačití
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO