5 fotek

Restaurace Makkabi

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Makkabi

Restaurace Makkabi, výrazná žlutou fasádou a vývěsním štítem, známá svou kuchyní a několika druhy čepovaného piva, se salonkem, zimní terasou i letní zahrádkou, je dnes již neodmyslitelnou součástí naučné trasy židovským městem. Stojí kousek od hlavní atrakce této historické čtvrti – synagogy s židovským muzeem, ve Velenově ulici, pojmenované po zakladateli rodu pánů z Boskovic. Lehce dostupná je i od zámku, hradu, městského muzea či z hlavního náměstí.

Makkabi není obyčejná hospoda. Má svého ducha a atmosféru. Na stěnách ožívá minulost v podobě fotek i obrazů už neexistujících kouzelných zákoutí boskovické židovské čtvrti. V názvu se zrcadlí připomínka tělocvičny židovského sportovního spolku Makkabi, jež stávala hned za rohem. A v jídelníčku najdete i pokrmy, jejichž receptura je inspirovaná židovskou kuchyní. Nejsou košer, ale stojí za ochutnání.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace