Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Makkabi

Restaurace Makkabi, výrazná žlutou fasádou a vývěsním štítem, známá svou kuchyní a několika druhy čepovaného piva, se salonkem, zimní terasou i letní zahrádkou, je dnes již neodmyslitelnou součástí naučné trasy židovským městem. Stojí kousek od hlavní atrakce této historické čtvrti – synagogy s židovským muzeem, ve Velenově ulici, pojmenované po zakladateli rodu pánů z Boskovic. Lehce dostupná je i od zámku, hradu, městského muzea či z hlavního náměstí. Makkabi není obyčejná hospoda. Má svého ducha a atmosféru. Na stěnách ožívá minulost v podobě fotek i obrazů už neexistujících kouzelných zákoutí boskovické židovské čtvrti. V názvu se zrcadlí připomínka tělocvičny židovského sportovního spolku Makkabi, jež stávala hned za rohem. A v jídelníčku najdete i pokrmy, jejichž receptura je inspirovaná židovskou kuchyní. Nejsou košer, ale stojí za ochutnání.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO