Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 12x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Maják

Ve všední dny od pondělí do pátku nabízí restaurace denní nabídku. Bohatý výběr českých,italských i chilských vín jistě uspokojí každého návštěvníka,stejně tak jako skvělá plzeňská piva. Větší společnost může využít možnosti soukromí v odděleném salonku, který disponuje kapacitou až 12 osob. Možno zajistit různé akce např: svatby, rauty, večírky. Na velkoplošné televizi si vychutnáte své oblíbené sportovní utkání. V letních měsících uvítáte venkovní terase. Svou útratu můžete platit platební kartou i stravenkami společnosti Ticketpro a Sodexo. Rozvoz jídel je zajištěn v okolí restaurace Maják. Nad 200,- Kč je rozvoz zdarma.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Obsluha pomalá, evidentně by se hodilo více personálu. Jídlo bylo příšerné. Objednala jsem si Rib Eye steak, který se nedal nakrájet a člověk ho žvýkal v ústech dobrých pět minut. Přítel měl žebírka, která byla místy ledová. Takže určitě ohřívaná v mikrovlnné troubě a kdo ví jak stará. Název Medových žebírek by asi měli změnit na ,, Ledová žebírka´´. Tady jsem byla jistě naposledy!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Průměr "sídlištních" restaurací. Obsluha příjemná, jídlo neurazí a prostředí ujde. V létě naprosto k nezaplacení super zahrádka. Bohužel přes zimu vždy jste cítit kouřem, ikdyž sedíte v nekuřácké části. Měli by zapracovat na lepším odvětrání.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemna rodinna vecere. Vsichni spokojeni. Stavnaty kureci rizek nemel chybu, hranolky taky Ok. Noky se spenatem pry taky bez chyby. Tradicni kozlik tez bez chyby. Doporucuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO