Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Maják

Ve všední dny od pondělí do pátku nabízí restaurace denní nabídku. Bohatý výběr českých,italských i chilských vín jistě uspokojí každého návštěvníka,stejně tak jako skvělá plzeňská piva. Větší společnost může využít možnosti soukromí v odděleném salonku, který disponuje kapacitou až 12 osob. Možno zajistit různé akce např: svatby, rauty, večírky. Na velkoplošné televizi si vychutnáte své oblíbené sportovní utkání. V letních měsících uvítáte venkovní terase. Svou útratu můžete platit platební kartou i stravenkami společnosti Ticketpro a Sodexo. Rozvoz jídel je zajištěn v okolí restaurace Maják. Nad 200,- Kč je rozvoz zdarma.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prijemna rodinna vecere. Vsichni spokojeni. Stavnaty kureci rizek nemel chybu, hranolky taky Ok. Noky se spenatem pry taky bez chyby. Tradicni kozlik tez bez chyby. Doporucuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace ktera nezklame, dostanete tam dobre jidlo. Velky vyber jidel a pivo umi dobre cepovat. Velmi kladne hodnotim prostornou zahradku, kde je prijemne posezeni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pri prichodu byla zahradka plna, ale obsluha nas po chvili upozornila, ze se venku uvolnilo misto - tak jsme presli na cerstvy vzduch a bylo to fajn. Cheesburger a salat naprosto v poradku, kozel 11ka taktez. Doporucuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO