Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Macháč

Příjemná atmosféra, aktivní odpočinek a skvělé kulinářské zážitky - to je Letní restaurace Macháč Pardubice. Nachází se nedaleko Pardubic, proto se stala vyhledávaným místem milovníků přírody a sportovních nadšenců. Díky velkému množštví nabízených služeb je Letní restaurace Macháč Pardubice vhodná k pořádání rodinných oslav, svatebních hostin, koncertů i firemních akcí. Vítáni jsou nejen hosté zde ubytovaní, ale i široká veřejnost. V letních měsících je v restauraci Macháč Pardubice k dispozici stylová zahrádka v blízkosti vlastního písníku s písečnou pláží. Letní restaurace Macháč Pardubice nabízí příjemné ubytování vhodné pro ty, kteří hledají klid pro relaxaci, krátké vycházky v přírodě i turistické výlety. Neváhejte tak s Vaší návštěvou Letní restaurace Macháč Pardubice. Čeká Vás příjemné překvapení a věřte, že personál Letní restaurace Macháč Pardubice se na Vás bude těšit!

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO