Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotek
Na mapě

Informace Letní restaurace Machač


Příjemná atmosféra, aktivní odpočinek a skvělé kulinářské zážitky - to je Letní restaurace Macháč Pardubice. Nachází se nedaleko Pardubic, proto se stala vyhledávaným místem milovníků přírody a sportovních nadšenců.

Díky velkému množštví nabízených služeb je Letní restaurace Macháč Pardubice vhodná k pořádání rodinných oslav, svatebních hostin, koncertů i firemních akcí. Vítáni jsou nejen hosté zde ubytovaní, ale i široká veřejnost.

V letních měsících je v restauraci Macháč Pardubice k dispozici stylová zahrádka v blízkosti vlastního písníku s písečnou pláží. Letní restaurace Macháč Pardubice nabízí příjemné ubytování vhodné pro ty, kteří hledají klid pro relaxaci, krátké vycházky v přírodě i turistické výlety.

Neváhejte tak s Vaší návštěvou Letní restaurace Macháč Pardubice. Čeká Vás příjemné překvapení a věřte, že personál Letní restaurace Macháč Pardubice se na Vás bude těšit!

Navíc v areálu se každý víkend pořádají adrenalinovou novinku ve světě vodních sportů - flyboarding.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba