4 fotky

Restaurace Macháč

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace Macháč

Restaurace je otevřena v letních měsících.

Příjemná atmosféra, aktivní odpočinek a skvělé kulinářské zážitky - to je Letní restaurace Macháč Pardubice. Nachází se nedaleko Pardubic, proto se stala vyhledávaným místem milovníků přírody a sportovních nadšenců.

Díky velkému množštví nabízených služeb je Letní restaurace Macháč Pardubice vhodná k pořádání rodinných oslav, svatebních hostin, koncertů i firemních akcí. Vítáni jsou nejen hosté zde ubytovaní, ale i široká veřejnost.

V letních měsících je v restauraci Macháč Pardubice k dispozici stylová zahrádka v blízkosti vlastního písníku s písečnou pláží. Letní restaurace Macháč Pardubice nabízí příjemné ubytování vhodné pro ty, kteří hledají klid pro relaxaci, krátké vycházky v přírodě i turistické výlety.

Neváhejte tak s Vaší návštěvou Letní restaurace Macháč Pardubice. Čeká Vás příjemné překvapení a věřte, že personál Letní restaurace Macháč Pardubice se na Vás bude těšit!
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace