Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Lucullus

Restaurace Lucullus je nejvhodnějším místem pro konání Vašich firemních, konferenčních, reprezentativních či soukromých setkání. Celý prostor je koncipován do čistě bruselského stylu tak, aby nabídl atmosféru klidu, komfortu a prosvětleného prostoru díky vysokým oknům lemujícím většinu prostoru restaurace. Velmi příjemným doplňkem dokreslujícím celkový pocit je umělecká participace prostoru s několika vystavenými díly a umístění v historické části města, jež není nijak narušována obvyklým provozem. Příjemné zpestření jakéhokoliv setkání může být využití vkusně umístěného grilu přímo v restauraci. Restaurace slouží také k servisu hotelových snídaní, jež zpestří v letních měsících exkluzivní terasa otevřená do centra města. Prostor pojme 200 - 400 osob v koktejlovém či rautovém uspořádání. Wi-fi připojení je samozřejmostí.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO