Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Loving Hut Radlická

Vítejte v Loving Hut v České republice Veškeré pokrmy v naší restauraci jsou čistě rostlinného původu (veganské), s láskou připravené a podávané v krásné, přátelské a pokojné atmosféře. Vytváříme bezpečné a vhodné prostředí pro rodiny a zákazníky všeho věku. Všechny prostory v naší restauraci jsou nekuřácké a všechny naše nápoje jsou nealkoholické. Náš personál Vás vždy přijme s přátelským úsměvem. S konceptem šetrným k životnímu prostředí a zdravými, vysoce kvalitními ingrediencemi Vás zveme k ochutnání naší mezinárodní kuchyně, která nám všem umožňuje jíst výborné jídlo, zatímco přispíváme k záchraně planety. Pro všechny naše pokrmy a nápoje používáme tolik produktů bez genetické modifikace, kolik je jen možné. Také se snažíme získávat ingredience od místních výrobců, abychom zákazníkům nabídli ty nejčerstvější, nejzdravější a nejlahodnější pokrmy. Jsme součástí mezinárodního řetězce Loving Hut International Vegan Restaurant & Café jehož iniciátorkou je Nejvyšší Mistryně Ching Hai, humanitární aktivistka, umělkyně, duchovní učitelka, zastánkyně veganského stravování a soucitného způsobu života. Restaurace řetězce Loving Hut se nově otevírají po celém světě a nabízejí všem vznešený způsob veganského stravování, které je v harmonii s přírodou na naší planetě. Loving Hut International je nejrychleji rostoucím řetězcem veganských restaurací na celém světě. Na Vaší návštěvu se těší Tým Loving Hut

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Tato restaurace se tvari jako vegan, ale v podstate je to cina abez masa. Sojovka plna glutamatu, vse osmazenena prepalenem oleji. Drive mela trochu vetsi kvalitu, nyni katastrofa.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Neda se udelat reservace. Jidlo celkem drahe. Sezeni je v prostorách pro vsechny lide ke vsem bistrum. Takze nemate zadny klid. Pri jidle je rušno. K veceru maji jen zbytky.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Chodím ráda, jelikož je to jedna s mála bufetů, kde mají docela dobrou zeleninu i dobře ochucenou. Minule jsem sice našla vlasy zamotané v brokolici to bylo nechutné ale jinak jsem vždy spokojená.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO