Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Lovecká chata

Stylová restaurace Parkhotelu v Hluboké nad Vltavou nabízí posezení v příjemném interiéru s tématem myslivosti. Dominantou je otevřený krb, v horním patře je salonek s vlastním zázemím pro 40 hostů . Restaurace nabízí česká tradiční jídla, rybí a zvěřinové speciality. Bohatá vinotéka. Nabídka ostatních nápojů alkoholických i nealkoholických je rovněž široká. Vhodné pro individuální i firemní klientelu (svatba, narozeniny, promoce, křtiny, semináře, školení, prezentace)

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné prostředí s hezkým výhledem a roztopeným krbem spolu s vynikajícími zvěřinovými specialitami jako zvěřinový kotlík či zvěřinová paštika. Doporučujeme po zimní návštěvě ZOO.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Velmi průměrná restaurace, u hlučné komunikace, personál příjemný, ale o jídla jsem čekal více. POměrně mastné, bez nápadu, chuť mdlá. Přítelkyně měla rybu, ta byla standardní, neurazí/nanadchne.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace se zajímavým místem, jež evokuje samotu, chalupu a pod. (alespoň mně), nicméně se jedná o dům vedle hotelu, jež je spíše normální restaurací. Velmi příjemný a snaživý personál, terasa je "nic moc", špatně uložené stoly, vedle poměrně hlučné silnice (ale nic hrozného), vývar spíše lepší, ryba místy příliš slaná, ale celkově dobrá, loveská kapsa omyl, síše můj, jídlo odpovídalo popisu, ale čekal jsem trochu lepší omáčku a celkově dochucení. Určitě ješdna z lepších restaurací v místě, ale je určitě na čem pracovat.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO