Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Lovecká bašta

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná a velmi ochotná obsluha, vynikající jídlo v dostatečných porcich,, samotná restaurace take velmi hezká. Na praní jsme dostali stůl přesně takový, o jaký jaký jsme si psali.
Restaurace Lovecká bašta Restaurace Lovecká bašta
Celkově  
personál 5
prostředí 2
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Stylová restaurace s velmi příjemným personálem, rychlá obsluha a super prostředí. Jídlo bohužel zase tak dobre není, omáčky ke steakum jsme měli plně cibule, ktera byla spise varena, než smažena, a na docela velké kusy, takže prebila i chuť lišek v omáčce. Houbovy krem byl dobrý, polévky i jidlo serviruji opravdu teplé, až horke, což se tak často nevidí.
Restaurace Lovecká bašta Restaurace Lovecká bašta Restaurace Lovecká bašta
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Prostředí super Personál průměr Jídlo podprůměr
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Prostředí restaurace je určitě zajímavé, především pro ty, kteří mají rádi lovectví. Interiér je zdoben např. parohy. Restaurace je velmi prostorná a čistá. Obsluha ochotná a odpovídá úrovni prostředí. Jídlo je ovšem velmi podprůměrné. Těstoviny se špenátem a smetanou byly rozvařené tak, že po dotyku vidličkou se rozpadaly, takže při pokusu smíchat je se smetanou, která byla řídká jako mléko, se nám na talíři vytvořili takové mini nudličky. Museli jsme požádat o lžíce. Chuťově nevýrazné a obyčejné a rozhodně neodpovídá ceně. Protože jsme spěchali a měli hlad, obsluhu jsme ani neupozornili na nespokojenost. Do restaurace se už pravděpodobně nevrátíme, ačkoli vše ostatní bylo v pořádku. Možná jsme si "jen" vybrali špatný pokrm.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO