Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Lovecká bašta

Restaurace byla nově postavena v roce 2001 v loveckém stylu, kde si můžete vychutnat standardní evropskou, regionální kuchyni a speciality ze zvěřiny. Restaurace v letních měsících nabízí zahradní posezení v listové přírodě na terase. K dispozici je Vám samozřejmě parkoviště, které je zabezpečeno kamerovým systémem.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Prostředí super Personál průměr Jídlo podprůměr
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Prostředí restaurace je určitě zajímavé, především pro ty, kteří mají rádi lovectví. Interiér je zdoben např. parohy. Restaurace je velmi prostorná a čistá. Obsluha ochotná a odpovídá úrovni prostředí. Jídlo je ovšem velmi podprůměrné. Těstoviny se špenátem a smetanou byly rozvařené tak, že po dotyku vidličkou se rozpadaly, takže při pokusu smíchat je se smetanou, která byla řídká jako mléko, se nám na talíři vytvořili takové mini nudličky. Museli jsme požádat o lžíce. Chuťově nevýrazné a obyčejné a rozhodně neodpovídá ceně. Protože jsme spěchali a měli hlad, obsluhu jsme ani neupozornili na nespokojenost. Do restaurace se už pravděpodobně nevrátíme, ačkoli vše ostatní bylo v pořádku. Možná jsme si "jen" vybrali špatný pokrm.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO