Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 38x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Los v Oslu

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Bohužel zaučující se servírka dala naší rezervaci jiným návštěvníkům a byli jsme tak posazeni k provizorním stolkům, které pro 4 osoby byly poměrně malé. Spodní část má hodně špatnou akustiku, je tam opravdu hlučno. Pivo je ale dobré, prostředí jinak příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pohodová hospůdka s mnoha druhy belgických piv, příjemná atmosféra a interiér. Oceňuji, že všechna piva se servírují do originálních lahví. Jídlo je zde velmi chutné, jen škoda, že nabídka hlavních chodů je (chodím sem cca 2. rokem) stále stejná. Doporučuji rezervaci (ať už na polední menu nebo večerní posezení s přáteli), jelikož je v hospůdce stále víc a víc plno. A já chápu proč :)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Ze všech stran takový obyčejný a průměrný podnik trochu zastydlý ještě někde v minulém století. Nabízí spoustu belgických lahvových pivních speciálů a z jídelního lístku vyčnívá několik variant mušlí. Bohužel kvalita ani úprava mušlí ani zdaleka není dokonalá, doporučuji zůstat spíš při zemi a zvolit nějaké maso, což kuchař zvládá o hodně lépe.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
byli jse po delsi dobe opet v losu a musime konstatovat,že od jidla přes piva bylo vše super. vynikajici steaky doporučuji. opět nezklamali
Celkově     
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Hrozná restaurace! Arogantní obsluha, teplé belgické lahvové pivo a mizerné jídlo (jak kvalitou, tak zpracováním), navíc studené. Na hlavní chod jsme čekali skoro hodinu a půl, úpravu „medium“ kuchař netrefil ani u jednoho jídla ze čtyř, hovězí steaky byly tvrdé a suché, chuťově žalostné. Grilovaná“ zelenina nakrájená na malé kousky byla spálená na uhel, navíc nasáklá mastnotou, stejně nasáklé mastnotou byly i brambory. Ovšem absolutní kuchařův „majstrštyk“ byla omáčka k masu s názvem „redukce z červeného“ vína“, kterou zde jako bonus dávají k hovězímu steaku z pravé svíčkové (viz menu). Jednalo se o výpek oslazený cukrem, lehce zahuštěný solamylem a „doladěný“ vodou (fuj!). Červené víno kuchaři pravděpodobně vypadlo z hlavy (anebo do hlavy). Nakonec jsme bez humbuku nechali téměř všechno jídlo odnést. Při placení „kartou“ nás servírka zaskočila otázkou, zda jsme se rozhodli dát nějaké spropitné. Jakoby to divné hovězí, spálenou zeleninu, teplé pivo, na které jsme ji několikrát upozorňovali a ultra nechutnou „redukci z červeného vína“, kterou jsem ji nabídl k ochutnání, snad ani neviděla. Los v Oslu? Opravdu špatné, sem se již nikdy nevrátíme!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Great place for Belgian beer lovers. Still, they should let you order Czech beer downstairs -not always feel like paying a triple price for a brew-. Food is tasty and well-presented, just missing more veggie options.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO