Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Los v Oslu

Restaurace Los v Oslu je útulná a stylová restaurace, dělená do dvou pater, jen pár kroků od náměstí Jiřího z Poděbrad. Horní kuřácká část čítá 42 míst, přičemž 10 míst je u baru a 32 v zajímavě řešených oddělených prostorech, které navozují pocit soukromí. Spodní část restaurace „Belgický pivní klub“ je nekuřácká s kapacitou 50 míst. Prostor je hojně využíván pro firemní akce a soukromé oslavy. Restaurace je vyhlášená širokou nabídkou pivních speciálů, z toho 11 druhů je točených a 65 druhů lahvových. Točí tady česká i belgická piva. Z českých například černou třináctku Merlin, nefiltrovaného Velena nebo medový Kvasar, z belgických lahodný višňový Kasteel Rouge či osmnáctistupňový Kwak. Mezi oblíbené speciality z jídelníčku patří jak čerstvé mušle, které upravují na několik způsobů, tak i česká klasika, jako pečená vepřová žebra či domácí škvarková pomazánka.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pohodová hospůdka s mnoha druhy belgických piv, příjemná atmosféra a interiér. Oceňuji, že všechna piva se servírují do originálních lahví. Jídlo je zde velmi chutné, jen škoda, že nabídka hlavních chodů je (chodím sem cca 2. rokem) stále stejná. Doporučuji rezervaci (ať už na polední menu nebo večerní posezení s přáteli), jelikož je v hospůdce stále víc a víc plno. A já chápu proč :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO