Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 355x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Lloyd's

Přehled hodnocení
89% celkově
88% personál
88% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 202x
4 111x
3 18x
2 4x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vzdy mile posezeni, prijemna atmosfera, obsluha. Jidlo jako vzdy dobre a sem tam nova nabidka potesi. Libi se mi i interier podniku. Urcite zase prijdu a privedu si i posilu.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Lloyds je velmi útulná co se týče prostor podniku. S kamarády sem chodíme velmi často právě proto, že jsme s jídlem a obsluhou vždy spokojeni. Dávám proto pozitivní hodnocení.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc se mi líbí styl a prostředí této restaurace. Je to tu velmi útulné. Jídlo, které jsme si objednali bylo taky dobré. Takže nemám vůbec nic, na co bych si mohl postěžovat.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
POHÁDKOVÝ LLOYD´S. Určitě znáte tu nevinnou vyprávěnku o veliké řepě, z níž plyne poučení, že zapojit se mají všichni, neb´ jednotlivá F (forces, tj. síly) se skládají. Na speciality z červené řepy jsem se velice těšila a kamarádka mne navíc podporovala citáty dr. Cajthamlové o zdravotních benefitech této suroviny. No jo, ale ve finále si stejná kamarádka z toho geniálního řepného menu nevybrala ani pověstné Ň a převeliký úkol zvládnout to, zůstal na mně. A já se snažila: limonádka z červené řepy, předkrmové carpaccio s mandlemi a sýrem, naprosto fantastická polévka se smetanou! Malý oddych, to abyste i Vy měli čas představit si křupavoučké kachní stehno se zelím z červené řepy a s fotogenickými i chuťově zajímavými bramborovými knedlíčky zdobenými špenátem. Je pravda, že dezert – lákavé želé z červené řepy dekorované jogurtem a oříšky – už jsem jen tak lehce zobla, bylo to nehorázně lahodné, ale mé síly odjíst tolik skvělých a originálních dobrot už ochably. Jako by se ten původní bezproblémový řepou provoněný příběh v průběhu večera překlopil do poněkud dramatičtější podoby, zotesánkovitěl, sákryš. V každém případě to dobře skončilo, jinak byste si přece nepočetli … Milou obsluhu pobavilo, když jsem jim na odchodu ukázala, jaký dárek mi kamarádka věnovala, to abych doma netrpěla řepovým absťákem – chipsy ze sušené řepy. Ještě celý víkend můžeme v restauraci LLOYD´S obdivovat tu působivou krásku – červenou řepu v hlavní roli speciálního jídelníčku; přepočítejte si v ní všechny obsažené vitamíny (A, B i C), minerály, kterými jsou vápník, hořčík, železo, sodík a draslík; ale hlavně - nechte si pohádkově chutnat! S možností uplatnit voucher se navíc i při placení budete kouzelně usmívat – díky!
Restaurace Lloyd's Restaurace Lloyd's Restaurace Lloyd's Restaurace Lloyd's Restaurace Lloyd's Restaurace Lloyd's
Zobrazit reakci restaurace

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO