Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 349x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Lloyd's

Přehled hodnocení
89% celkově
89% personál
88% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 200x
4 107x
3 18x
2 4x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
POHÁDKOVÝ LLOYD´S. Určitě znáte tu nevinnou vyprávěnku o veliké řepě, z níž plyne poučení, že zapojit se mají všichni, neb´ jednotlivá F (forces, tj. síly) se skládají. Na speciality z červené řepy jsem se velice těšila a kamarádka mne navíc podporovala citáty dr. Cajthamlové o zdravotních benefitech této suroviny. No jo, ale ve finále si stejná kamarádka z toho geniálního řepného menu nevybrala ani pověstné Ň a převeliký úkol zvládnout to, zůstal na mně. A já se snažila: limonádka z červené řepy, předkrmové carpaccio s mandlemi a sýrem, naprosto fantastická polévka se smetanou! Malý oddych, to abyste i Vy měli čas představit si křupavoučké kachní stehno se zelím z červené řepy a s fotogenickými i chuťově zajímavými bramborovými knedlíčky zdobenými špenátem. Je pravda, že dezert – lákavé želé z červené řepy dekorované jogurtem a oříšky – už jsem jen tak lehce zobla, bylo to nehorázně lahodné, ale mé síly odjíst tolik skvělých a originálních dobrot už ochably. Jako by se ten původní bezproblémový řepou provoněný příběh v průběhu večera překlopil do poněkud dramatičtější podoby, zotesánkovitěl, sákryš. V každém případě to dobře skončilo, jinak byste si přece nepočetli … Milou obsluhu pobavilo, když jsem jim na odchodu ukázala, jaký dárek mi kamarádka věnovala, to abych doma netrpěla řepovým absťákem – chipsy ze sušené řepy. Ještě celý víkend můžeme v restauraci LLOYD´S obdivovat tu působivou krásku – červenou řepu v hlavní roli speciálního jídelníčku; přepočítejte si v ní všechny obsažené vitamíny (A, B i C), minerály, kterými jsou vápník, hořčík, železo, sodík a draslík; ale hlavně - nechte si pohádkově chutnat! S možností uplatnit voucher se navíc i při placení budete kouzelně usmívat – díky!
Restaurace Lloyd's Restaurace Lloyd's Restaurace Lloyd's Restaurace Lloyd's Restaurace Lloyd's Restaurace Lloyd's
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jedlo bolo velmi dobre, personal nadpriemer, ceny by boli OK, keby to boli vacsie porcie. Chce to viac chodov aby sa clovek najedol. Inak super.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Daly jsme si s kamarádkami grilovanou zeleninu s pečeným hermelínem a moc jsme si pochutnaly. Pivo mají taky výborné, v nabídce mají i pšeničné pivo. Dá se platit kartou.
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Arogantní čísníci, čekání na jídlo okolo 45 minut, bohužel po této zkušenosti již nikdy víc.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO