Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 367x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Lloyd's

Restaurace Lloyd's je svou atmosférou inspirovaná zejména tradicí anglických restaurací a kaváren. Vaří tu poctivou kuchyni zaměřenou na lokální suroviny, které zdejší tým pečlivě vybírá u vyhlášených regionálních dodavatelů a farem – z Drahanské vrchoviny, Šošůvky a Křimic nebo farmy rodiny Němcových.

Největší specialitou podniku jsou steaky z tradičního chovu Českého strakatého skotu (Čestr), které v Lloyd's připravují z toho nejlepšího vyzrálého hovězího masa. Na své si přijdou i milovníci burgerů, zvěřiny, těstovin nebo ryb. Všechna jídla tu připravují s důrazem na kvalitu, sezónnost potravin a samozřejmě i výslednou chuť.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Velice příjemné stylové prostředí s pěknou zahrádkou. Kvalita piv byla velmi dobrá, avšak na lístku jsou piva, která ve skutečnosti restaurace nemá. Stejné je to i s některými jídly. S ohledem na cenu pokrmů by jejich kvalita a provedení mohly být lepší. Obsluha také zrovna nenadchla.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy jsme byli spokojeni. V restauraci je pěkné prostředí, příjemná obsluha a výborné jídlo.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající jídlo, pohodová atmosféra, výborná obsluha.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO