Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 348x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Lloyd's

Restaurace Lloyd's je svou atmosférou inspirovaná zejména tradicí anglických restaurací a kaváren. Vaří tu poctivou kuchyni zaměřenou na lokální suroviny, které zdejší tým pečlivě vybírá u vyhlášených regionálních dodavatelů a farem – z Drahanské vrchoviny, Šošůvky a Křimic nebo farmy rodiny Němcových.

Největší specialitou podniku jsou steaky z tradičního chovu Českého strakatého skotu (Čestr), které v Lloyd's připravují z toho nejlepšího vyzrálého hovězího masa. Na své si přijdou i milovníci burgerů, zvěřiny, těstovin nebo ryb. Všechna jídla tu připravují s důrazem na kvalitu, sezónnost potravin a samozřejmě i výslednou chuť.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
POHÁDKOVÝ LLOYD´S. Určitě znáte tu nevinnou vyprávěnku o veliké řepě, z níž plyne poučení, že zapojit se mají všichni, neb´ jednotlivá F (forces, tj. síly) se skládají. Na speciality z červené řepy jsem se velice těšila a kamarádka mne navíc podporovala citáty dr. Cajthamlové o zdravotních benefitech této suroviny. No jo, ale ve finále si stejná kamarádka z toho geniálního řepného menu nevybrala ani pověstné Ň a převeliký úkol zvládnout to, zůstal na mně. A já se snažila: limonádka z červené řepy, předkrmové carpaccio s mandlemi a sýrem, naprosto fantastická polévka se smetanou! Malý oddych, to abyste i Vy měli čas představit si křupavoučké kachní stehno se zelím z červené řepy a s fotogenickými i chuťově zajímavými bramborovými knedlíčky zdobenými špenátem. Je pravda, že dezert – lákavé želé z červené řepy dekorované jogurtem a oříšky – už jsem jen tak lehce zobla, bylo to nehorázně lahodné, ale mé síly odjíst tolik skvělých a originálních dobrot už ochably. Jako by se ten původní bezproblémový řepou provoněný příběh v průběhu večera překlopil do poněkud dramatičtější podoby, zotesánkovitěl, sákryš. V každém případě to dobře skončilo, jinak byste si přece nepočetli … Milou obsluhu pobavilo, když jsem jim na odchodu ukázala, jaký dárek mi kamarádka věnovala, to abych doma netrpěla řepovým absťákem – chipsy ze sušené řepy. Ještě celý víkend můžeme v restauraci LLOYD´S obdivovat tu působivou krásku – červenou řepu v hlavní roli speciálního jídelníčku; přepočítejte si v ní všechny obsažené vitamíny (A, B i C), minerály, kterými jsou vápník, hořčík, železo, sodík a draslík; ale hlavně - nechte si pohádkově chutnat! S možností uplatnit voucher se navíc i při placení budete kouzelně usmívat – díky!
Restaurace Lloyd's Restaurace Lloyd's Restaurace Lloyd's Restaurace Lloyd's Restaurace Lloyd's Restaurace Lloyd's
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jedlo bolo velmi dobre, personal nadpriemer, ceny by boli OK, keby to boli vacsie porcie. Chce to viac chodov aby sa clovek najedol. Inak super.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO