Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 34x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Lískovka

Lískovka je příjemná restaurace se svěžím nápaditým menu, které vás zasvětí do tajů moderní gastronomie. Najdete ji v relaxačně sportovním centru Esmarin, kde se můžete rovnou i odreagovat – při tenisu, badmintonu, plážovém volejbalu, nohejbalu nebo ve wellness centru.

Prvotřídní čerstvé suroviny, moderní design a milá obsluha – to všechno vás čeká v restauraci Lískovka. Díky otevřené kuchyni navíc můžete sledovat mistry kuchaře přímo při práci. Víkendy pravidelně zpestřují tematické gastronomické akce a oblíbené jsou i kurzy vaření.

Interiér je ve znamení elegance a útulnosti. Parádní kulisou je výhled na celé město včetně mníšeckého zámku a barokního kostela sv. Václava.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velmi milý a ochotný personál, který zodpověděl všechny naše dotazy k jídlu i zákazu kouření na zahrádce. Přijeli jsme z Prahy na základě recenzí z Google a nelitovali jsme. Jídlo bylo opravdu vynikající, skvěle naservírovano. Zahrádka umožňuje příjemný výhled na tenisové kurty a okolí. Celkový dojem "nabourávala" jen znuděná recepční se sluchátkami, která se bavila svým telefonem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná a nápaditá kuchyně z kvalitních surovin, příjemné vzdušné prostředí, milý a ochotný personál. Ceny jsou přiměřené kvalitě jídla, zákusků i nápojů. Určitě se sem brzy vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Místo jsme našli náhodou na Restu, když jsme hledali, kde si dát oběd při zpáteční cestě do Prahy z víkendového pobytu na Orlíku. Požadavky byly krátká vzdálenost od D4, parkoviště, platba kartou a dobré hodnocení, protože jsme za sebou měli naprosto příšerný oběd den předtím. Bez nadsázky musím říct, že Lískovka nás dostala. Nádherné prostředí na (nekuřácké) terase, úžasné jídlo (boží dezerty) a především dokonalá obsluha. Do restaurace jsme přijeli hodně společensky unavení, ale obsluha se celou dobu chovala naprosto mile a profesionálně. Musím zmínit i individuální přístup a krásné gesto v podobě přípravy dezertu, který nemají standardně na jídelním lístku - od rána jsem měla příšernou chuť na jahody a kamarád, kterého už moje nářky nejspíš dost otravovaly :), se zeptal obsluhy, jestli náhodou nemohou připravit nějaký jahodový dezert. Slečna servírka nám řekla, že to nejspíš bohužel nepůjde, ale zkusí se zeptat v kuchyni a k mému překvapení za chvíli přinesla talíř plný úžasných jahod s kokosovou zmrzlinou, šlehačkou a kousky tmavé čokolády. Musím říct, že tak příjemně jsem se v restauraci dlouho necítila (a to říkám z pohledu člověka, který různé restaurace navštěvuje několikrát do týdne) a velmi ráda se na toto místo vrátím. Pokračujte prosím v tom, co děláte, protože to děláte výborně, ještě jednou Vám tímto za celou naši skupinu děkuji a doufám, že jahodový desert zařadíte na stálý jídelní lístek! :)
Restaurace Lískovka
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO