1 fotka
Na mapě

Informace Restaurant Lípa

Restaurace se nachází v přízemí Hotelu Lípa. Jedná se o budovu s dlouhou historickou tradicí. Hosté jsou srdečně zváni k příjemnému posezení při chutném jídle či sklence vína v restauraci, kde je kromě teplé kuchyně možné zakoupení (a okamžitá konzumace) lahůdek studené kuchyně, která je v širém okolí vyhlášená, což platí rovným dílem i pro teplou kuchyni. V restauraci je možno realizovat oslavy všeho druhu. Restaurace je v provozu 7 dní v týdnu od 7,oo hodin, studená kuchyně je uzavřena pouze v neděli. Parkoviště se nachází přímo před hotelem či ve dvorním traktu, obojí zdarma. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Chodím sem často na polední menu a vždy jsem byl spokojený. Jednou jsem dokonce navštívil restauraci na rekordně krátký oběd - za 15 minut jsem odcházel najezený a přímo nadšený, jak rychle to šlo. Jinak restaurace je taková dělnická, na nic si nehraje, ale prostředí je příjemné. Jídlo je snad vždy přímo výborné a ceny asi nejnižší ve městě. Porce jsou dostatečně velké, ještě nikdy jsem neodcházel nenajezený. Personál taktéž v pohodě. Je to, dle mého názoru, nejlepší restaurace ve městě.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace