Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurant Lípa

Restaurace se nachází v přízemí Hotelu Lípa. Jedná se o budovu s dlouhou historickou tradicí. Hosté jsou srdečně zváni k příjemnému posezení při chutném jídle či sklence vína v restauraci, kde je kromě teplé kuchyně možné zakoupení (a okamžitá konzumace) lahůdek studené kuchyně, která je v širém okolí vyhlášená, což platí rovným dílem i pro teplou kuchyni. V restauraci je možno realizovat oslavy všeho druhu. Restaurace je v provozu 7 dní v týdnu od 7,oo hodin, studená kuchyně je uzavřena pouze v neděli. Parkoviště se nachází přímo před hotelem či ve dvorním traktu, obojí zdarma. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chodím sem často na polední menu a vždy jsem byl spokojený. Jednou jsem dokonce navštívil restauraci na rekordně krátký oběd - za 15 minut jsem odcházel najezený a přímo nadšený, jak rychle to šlo. Jinak restaurace je taková dělnická, na nic si nehraje, ale prostředí je příjemné. Jídlo je snad vždy přímo výborné a ceny asi nejnižší ve městě. Porce jsou dostatečně velké, ještě nikdy jsem neodcházel nenajezený. Personál taktéž v pohodě. Je to, dle mého názoru, nejlepší restaurace ve městě.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO