Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií
Na mapě

Informace Hotel Lichnice

Hotelová restaurace má 70 míst, salonek 20 míst, výčep 30 míst. Na zahrádce je kryté posezení se 40 místy, se stojany pro kola a s možností kouření. Provoz je veden jako čistá lidová hospoda s výbornou českou kuchyní a příznivými cenami. Tento přístup ocení zvláště pěší turisté a kolaři. Na objednávku umíme uspořádat hostiny a rauty na úrovni, s jídlem a pitím podle přání. Pro svatební hostiny je naše poloha zvláště výhodná, hotel je na náměstí proti radnici s dobrou možností parkování.
 Hotelová část v 1. patře je doposud trvale obsazena dlouhodobě bydlícími.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    4

Dobrý hostinec na hezkém náměstí malého městečka na úpatí Železných hor. Při obědě jsme ocenili vstřícnost personálu vůči našim dětem i psu. Pochutnali jsme si na výborně připravených českých jídlech. Doporučuji všem turistům.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(2)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno