Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 137x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Léta Páně

Restaurace Léta páně je výjimečná nejen svou polohou v atraktivním a příjemném prostředí zámeckého parku v Dolních Počernicích, ale exceluje především vynikající chutí podávaných pokrmů, příjemným prostředím moderního interiéru a velmi milou obsluhou. Skladbě jídelního lístku vévodí grilované a pečené speciality různých druhů mas, ale rozhodně nezapomínáme ani na vyznavače pokrmů lehčích či bezmasých. Součástí jídelního lístku je i menu pro Vaše děti. V poledne je pro Vás v průběhu pracovního týdne připravena cenově výhodná denní nabídka. Pro zastánce pivního moku Vám můžeme nabídnout kompletní sortiment Plzeňského prazdroje i piva Master. Milovníky vína potěší pohled na široký sortiment v naší vinotéce. Samozřejmostí je pečlivé sledování kulinářského kalendáře a tak se můžete těšit na nejrůznější rozšíření naší nabídky dle aktuálního ročního období. Naší velkou doménou jsou prostory k pořádání svateb, rautů či firemních večírků. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí krásné, personál příjemný a ochotný. Pivo dobré, ale dvě z šesti dost pod mírou. Měli jsme slevový voucher na kachnu. Kachna výborná, ale knedlíky dost bída. Určitě kupované a ne nejlepší kvality. Houskové bez housky a buchtové, bramborové tuhé až tvrdé. Nám počet stačil, ale pro čtyři dospělé by asi nestačily ( 6 + 6 ks). Bílé zelí výborné, ale červené trochu divné. Také jsme měli dvakrát nakládaný hermelín a byl výborný a uleželý. Ceny asi odpovídají dnešní době a prostředí. Jen mi přijde přehnaná cena za nealko pro děti ( 2 dl za 46,- kč).
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO