7 fotek

Restaurace Lešná

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Lešná

Restaurace nabízí široký sortiment nápojů, jídel, pizzy. V restaurace lze k příjmenému posezení využít osmi a šestnácti místný salónek. Oba jsou vhodným místem pro uspořádání jakéhokoliv výročí, oslav nebo svatby. V prostoru restaurace je  možné zajistit oslavu až pro sto lidí.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 1
  • Prostředí: 2

No po přichodu jsem si hned všiml neuklizenych stolu takze jsem si rikal zda vubec mam sedat ke stolu.Vybral jsem si stul kde byla nedopita kola listek a na nem nechane díško.Po 5 minutach dosla obsluha s listkem(podotykam v lokale bylo obsazeno max 10 stolu a za barem byli 3).Po dalsich 10 minutach jsme se dockaly a dosla se zeptat co si dame.Na piti jsme čekaly asi 15 minut a na jidlo kupodivu 20 minut.A dalo se i snist.Ale ty neuklizeny stoly!!!!!!Jsme tu asi 40 minut a ten stul co jsem fotil je stale tak neuklizeny.Jeste veliky detail ten jidelak co je na strankach restaurace tak stoho si nevydirejte nema to cenu maji jinej kde je asi polovina jidel.

  • Restaurace Lešná
  • Restaurace Lešná
  • Restaurace Lešná
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace