Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Lešná

Restaurace nabízí široký sortiment nápojů, jídel, pizzy. V restaurace lze k příjmenému posezení využít osmi a šestnácti místný salónek. Oba jsou vhodným místem pro uspořádání jakéhokoliv výročí, oslav nebo svatby. V prostoru restaurace je  možné zajistit oslavu až pro sto lidí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 3
No po přichodu jsem si hned všiml neuklizenych stolu takze jsem si rikal zda vubec mam sedat ke stolu.Vybral jsem si stul kde byla nedopita kola listek a na nem nechane díško.Po 5 minutach dosla obsluha s listkem(podotykam v lokale bylo obsazeno max 10 stolu a za barem byli 3).Po dalsich 10 minutach jsme se dockaly a dosla se zeptat co si dame.Na piti jsme čekaly asi 15 minut a na jidlo kupodivu 20 minut.A dalo se i snist.Ale ty neuklizeny stoly!!!!!!Jsme tu asi 40 minut a ten stul co jsem fotil je stale tak neuklizeny.Jeste veliky detail ten jidelak co je na strankach restaurace tak stoho si nevydirejte nema to cenu maji jinej kde je asi polovina jidel.
Restaurace Lešná Restaurace Lešná Restaurace Lešná
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO