Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 43x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Leporelo +

Leporelo+ je jednou z nejpozoruhodnějších restaurací v Brně – v tom dobrém slova smyslu. Čeká vás tu fantastická  mezinárodní kuchyně pod taktovkou kreativního šéfkuchaře, svěží design a perfektní obsluha

Pochutnáte si tu na specialitách mezinárodní kuchyně z těch nejčerstvějších surovin.

Příjemný svěží interiér ve jménu moderního umění má na triku architektka Nicol Gale. Úžasná je letní zahrádka s výhledem na Mahenovo divadlo. Pokud si tu chcete příjemně poležet, žádný problém – v restauraci vám rádi půjčí piknikovou deku.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Dnešní oběd v restauraci Leporelo se skládal z dobrého Žampionového krému jemněného olivovým olejem. Dále Hovězími líčky na víně, se smrži, masíčko fajn, šťáva jemná smržů v porci pár bylo. K tomu dobré opečené Bylinkové brambory. Jako dezert jsem zvolil Horké maliny se zmrzlinou. Pokrmy dobré, chutné a neurazí. Účet s pívkem 470 Kč, placeno 550 Kč.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurant Leporelo je součástí brněnského Domu umění v centru města. Jeho interiér se chlubí designovou jednoduchostí, která je však maximálně funkční a příjemná. Klade se důraz na světlo a vzdušnost bez zbytečných doprovodných prvků. Jsou tu velká francouzská okna, která prostor otevírají do zeleně parku Koliště a už tak světlý interiér ještě více rozjasňují. Celé to aranžérské kouzlení je o pocitu veselosti a hravosti, a tyto pocity se daří na hosty skutečně přenést. Obsluha je bezchybná, milá, vstřícná, všímavá a vysoce profesionální. Na úvod objednávám francouzské víno Caprice Colombelle z oblasti Gaskoňska. Jedná se o velmi lehké bílé cuvée s výraznou kyselinkou a intenzivním ovocným buketem. V ústech je komplexní, kulaté s květinovým nádechem a svěžím citrusovým závěrem. K vínu na odlehčení mám minerální vodu San Pellegrino. Jako první chod je mi servírována krémová rybí polévka na thajském curry. Velmi originální hluboký talíř hned upoutá pozornost a ani samotný jeho obsah nezůstává o mnoho pozadu. Jemně pikantní nádech polechtá ty nejcitlivější chuťové buňky, aby je hned vzápětí krémová složka pohladila a dovedla k nirváně. Jednoduše řečeno polévka nemá chybu. Druhým chodem je meníčková nabídka, představovaná okounem nilským s julienne zeleninou a bramborovým pyré. Střízlivá a jednoduchá úprava vypadá na talíři velmi pěkně a stejně jako v případě polévky je to gastronomický zážitek. Ryba je krásně připravena, zelenina ji pěkně doplňuje a i bramborové pyré je výborné. Celek nepotřebuje vůbec žádné dodatečné dochucení, je to komplexní a dokonalé. Na závěr přichází pečený cheescake s lesními plody a espresso s plným doplňkovým servisem. Opět nezbývá než chválit. Dezert je krásně jemný a mazlivý, káva silná a výrazná. Co říci na závěr? Všední oběd v Leporelu se proměnil v mimořádný zážitek, který si rozhodně a bez dlouhého váhání zaslouží absolutorium.
Restaurace Leporelo + Restaurace Leporelo + Restaurace Leporelo +
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO