Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Legie

Naše restaurace je ideálním místem pro Vaše obchodní jednání v Brně. Klidné a tiché prostředí, doplněné výtečnou kuchyní, udělá na Vaše obchodní partnery velmi dobrý dojem. Naše široká nabídka těch nejlepších jídel je jako stvořená pro Vaše rodinné oslavy. Například taková narozeninová oslava si ji zcela určitě zaslouží. Nabízíme též širokou nabídku obložených mís a jiné studené kuchyně. Při posezení s přáteli po náročném pracovním období přijde zcela jistě vhod nejen vybraná kuchyně, ale také pestrá nabídka nápojů nebo výborné točené pivo Budvar. Každé úterý po patnáctém se pořádá country večer s country & western kapelou Noví kaskadéři. Kromě toho je zde také možnost u kvalitního půllitru Budvaru sledovat např. sportovní utkání na projekčním plátně.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO