Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Legenda Brno

Brněnská restaurace Legenda je příjemným prostředím pro Vás, Vaše přátele či Vaše blízké. Najdete ji na Veveří v ulici Jiráskova č.p. 48. 2 parkovací místa pro hosty restaurace! Nabízí zde široké spektrum alkoholických i nealkoholických nápojů za příjemné ceny. Starobrno 11 z pivního tanku. V pracovní dny, v době mezi 11:00 - 14:00 hodinou pro Vás připravují 4 druhy denního menu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Legenda je pěkný podnik, mají na výběr více piv. Servírka milá usměvavá. Sice jsme šli jen na pivo, neměli jsme si v plánu dávat jídlo, i tak bych ale předpokládala, že nám jídelní lístek nabídnou, ráda bych se do něj podívala a třeba něco k pivku by nakonec bodlo :)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace by chtěla trochu oživit. Na stránkách se píše o stolním fotbale, který bohužel nenaleznete. Oddělená kuřácká část nebyla k rozeznání. Pachu kouře se nevyhnete. Pivo chuťově průměrné - 3 druhy. Stačilo by klidně jedno, aby bylo vždy čerstvé. Jídlo chutné. Na druhou stranu i přes plné hospody po Brně kvůli sledování fotbalu, zde bylo volno a nemuseli jsme se překřikovat. Což byla značná výhoda.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO