Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Legenda Brno

Brněnská restaurace Legenda je příjemným prostředím pro Vás, Vaše přátele či Vaše blízké. Najdete ji na Veveří v ulici Jiráskova č.p. 48. 2 parkovací místa pro hosty restaurace! Nabízí zde široké spektrum alkoholických i nealkoholických nápojů za příjemné ceny. Starobrno 11 z pivního tanku. V pracovní dny, v době mezi 11:00 - 14:00 hodinou pro Vás připravují 4 druhy denního menu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Legenda je pěkný podnik, mají na výběr více piv. Servírka milá usměvavá. Sice jsme šli jen na pivo, neměli jsme si v plánu dávat jídlo, i tak bych ale předpokládala, že nám jídelní lístek nabídnou, ráda bych se do něj podívala a třeba něco k pivku by nakonec bodlo :)
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace by chtěla trochu oživit. Na stránkách se píše o stolním fotbale, který bohužel nenaleznete. Oddělená kuřácká část nebyla k rozeznání. Pachu kouře se nevyhnete. Pivo chuťově průměrné - 3 druhy. Stačilo by klidně jedno, aby bylo vždy čerstvé. Jídlo chutné. Na druhou stranu i přes plné hospody po Brně kvůli sledování fotbalu, zde bylo volno a nemuseli jsme se překřikovat. Což byla značná výhoda.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO