Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 82x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Legenda

Přehled hodnocení
80% celkově
81% personál
77% prostředí
75% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 25x
4 37x
3 16x
2 3x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Osvědčená klasika. Sice trochu podrazili, ale na ty 2 hodiny, co je fotbal je to v pohode. Obsluha je k pokukani, ale chybí usmev. To mraceni ten celkový dojemkazi.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V původně usazené místnosti nebylo slyšet ani slova, tak jsme se museli přesunout na zahradu a to už byla jiná písnička. V pohodě personál i jídla, Big Kahuna Burgr se jim moc povedl.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Pivo dobrý, ale nenosej. Obsluha nepříjemna a nedodržuje otevírací dobu.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá restaurace na posezení s přáteli. Obsluha rychlá a milá, ve všem vyšla vstříc. K jídlu žebra - exkluzivní, samé libové maso, výborně propečené. Určitě se vrátíme. Díky!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Sympatický podnik s příjemnými sklepními prostory, kde obstojně vaří a mají dobré pivo. Obsluha by občas mohla zapracovat na přístupu k hostům, ale na shlédnutí zápasů Ligy Mistrů s kamarády dobrá volba.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Milá obsluha, která nás nenechala nikdy čekat a donesla výborné pivo. Na přání udělali limonádu bez cukru. K jídlu jsem si dala excelentní žebra. Doporučuji navštívit!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pokud bych soudil restauraci podle interiéru, čekál bych spíše pivních a tomu odpovídající jídelní lístek a kvalitu jídla. Nicméně od prvního kontaktu s personálem jsem pochopil že to bude jinak. Nehrají si na vysokou gastronomii a přehnané poklonkování, ale kuchař ví co dělá a navíc ze dobrou cenu. Určitě přijdeme znovu.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Mile mě překvapila slečna servírka, která se o nás celý večer hezky starala. Kolegové chválili velký výběr piv, za mě rozumná cena za víno. Dala jsem si tatarák a nenadchnul mě, ale ani jsem nečekala gastronomickou pecku:)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Po dlouhé době jsme zavítali a zjistili ze se za cca rok mnoho nezměnilo . Obsluha pravda rychlejší bohužel jídlo zůstalo bez větších změn .Jediný Burger snesl přísnější měřítko . Tak snad příště
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO