Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 78x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Legenda

Restaurace Legenda je restaurace a music club kousek od metra I.P. Pavlova. Legenda nabízí nejen příjemné posezení a chutnou kuchyni, ale i polední meníčka za skvělé ceny. Ve dvoře se nachází klidná zahrádka, která patří k restauraci. V suterénu se nachází music club.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Sympatický podnik s příjemnými sklepními prostory, kde obstojně vaří a mají dobré pivo. Obsluha by občas mohla zapracovat na přístupu k hostům, ale na shlédnutí zápasů Ligy Mistrů s kamarády dobrá volba.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Milá obsluha, která nás nenechala nikdy čekat a donesla výborné pivo. Na přání udělali limonádu bez cukru. K jídlu jsem si dala excelentní žebra. Doporučuji navštívit!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pokud bych soudil restauraci podle interiéru, čekál bych spíše pivních a tomu odpovídající jídelní lístek a kvalitu jídla. Nicméně od prvního kontaktu s personálem jsem pochopil že to bude jinak. Nehrají si na vysokou gastronomii a přehnané poklonkování, ale kuchař ví co dělá a navíc ze dobrou cenu. Určitě přijdeme znovu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO