Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 76x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Legenda

Restaurace Legenda je restaurace a music club kousek od metra I.P. Pavlova. Legenda nabízí nejen příjemné posezení a chutnou kuchyni, ale i polední meníčka za skvělé ceny. Ve dvoře se nachází klidná zahrádka, která patří k restauraci. V suterénu se nachází music club.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pokud bych soudil restauraci podle interiéru, čekál bych spíše pivních a tomu odpovídající jídelní lístek a kvalitu jídla. Nicméně od prvního kontaktu s personálem jsem pochopil že to bude jinak. Nehrají si na vysokou gastronomii a přehnané poklonkování, ale kuchař ví co dělá a navíc ze dobrou cenu. Určitě přijdeme znovu.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Mile mě překvapila slečna servírka, která se o nás celý večer hezky starala. Kolegové chválili velký výběr piv, za mě rozumná cena za víno. Dala jsem si tatarák a nenadchnul mě, ale ani jsem nečekala gastronomickou pecku:)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Po dlouhé době jsme zavítali a zjistili ze se za cca rok mnoho nezměnilo . Obsluha pravda rychlejší bohužel jídlo zůstalo bez větších změn .Jediný Burger snesl přísnější měřítko . Tak snad příště
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO