Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Le Marché

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tak tohle je zážitková gastronomie se vším všudy...Jídlo,prostředí,obsluha a skvělé víno je prostě tak perfektně uspořádané že jen sedíte a užívate si...Diky za skvělý oběd..
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobré jidllo za poměrně dobrou cenu. Byl jsem tu jednou dříve a moc mi můj výběr nesedl, ale po opětovné návštěvě přehodnocuji svůj původní první dojem. Doporučuji.
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci jsem navštívila v rámci Filmového festivalu v KV. Měli jsme rezervaci (na 18,00hod.), která je asi v této době nutná. Po příchodu nás nikdo "neusadil" - sedněte si, kam chcete" bylo přivítání. A tak jsme si vybrali stolek, sami si ho očistili od špíny ze stromů, která na zahrádce na stoly , židle, napadá. Nebylo prostřeno, takže jsme sice dostali na úvod pečivo,ale neměli jsme příbor. Pak jsme neměli ani jídelní lístek , ani vinný, takže jsme neustále volali obsluhující personál, že nám něco schází. Kuchaři se snaží a bohužel vše kazí najatý personál, který pouze přináší jídlo. Nic neví, neporadí, nedoporučí. Velká škoda!!!! "Hraju-li si " na francouzskou restauraci, mělo by se to dotáhnout do konce. Doporučila bych personálu navštívit 150m vzdálenou známou italskou restauraci či Bokovku a podívat se, jak má vypadat obsluha. Tady tragédie......
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V současnosti v Karlových Varech asi nejlepší restaurace. Kuchař je ďábel. Všechno co jsme kdy ochutnali v této restauraci bylo vynikající.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Great place! Very small and therefore cozy, very pretty interior, pretty chic. The food was great, we had the lunch menu which looked like a star-chef menu to me (rarely go to fany places).
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Při mém týdenním pobytu v KV jsem v teto restauraci jedla skoro cely týden,bud oběd nebo večeři a nikdy jsem nebyla zklamaná.Jídelní lístek se denně mění,dle toho so chefkuchař koupí na trhu,což zaručuje vždy skvélost surovin.Jeho rybz na př.treska v pol.s kokos.mleka ačerv.kari je přímo delikatesa,mušle s pastisem a mohla bych jmenovat skoro celý jídelní lístek,na to není dost místa.Zkrátka skvěla restaurace s vynikajícím chefem

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO