33 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurace Le Grill

V Le Grill si pochutnáte na moderní české a mezinárodní kuchyni i na specialitách z grilu. Těšit se můžete na originální kombinace Onřeje Korába, který sbíral 4 roky zkušenosti v londýnských michelinských restauracích a v nejlepších restauracích Kanady. Vedle luxusních večeří tu připravují také bohaté snídaně a během léta si určitě nenechte ujít zahradní grilování s živou hudbou.

Restaurace sídlí ve zrekonstruovaném barokním paláci z 15. století. Čeká vás působivý interiér s masivním lustrem z červeného skla, odstupňovaným stropem a neobarokními židlemi a stoly. Silný zážitek slibuje také posezení v zimní zahradě, která za letního počasí volně přechází do rozlehlé soukromé zahrady s barokní fontánou. V zimní zahradě si můžete každý večer vychutnat prvotřídní jídlo za poslechu živé klavírní hudby hrající v pozadí. 

Le Grill sbírá úspěchy doma i v zahraničí. Je na seznamu slavného Michelinu a mezi čtyři nejlepší pražské restaurace ho zařadil francouzský průvodce Gault Millau 2014. Ocenění získal i od americké společnosti Seven Stars and Stripes a pravidelně se umísťuje mezi Top 100 nejlepšími restaurace Maurerova výběru.

Navštívit můžete také bar Two Steps.

Zobrazit více
  • +27

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 5

Jedlo a prostredie super, pitie je trochu problematické - keď chcem jemnejšie, nie moc kyslé a taninové víno, mohla by čašníčka povedať, že nie je someliér a netrúfa si na to, alebo doporučiť vhodnú fľašu. To všetko namiesto toho, aby doniesla vzorku 3 rozlievaných vín, z ktorých ani jedno nespĺňa dané požiadavky (nakoniec sme si pochutnali na fajn Malbecu, ale dámy si museli dať po skleničke iných vín). Rovnako používať v upper class hoteli do Old fashioned namiesto klasického Angostura bitters jeho lacnú Hemmeter nahrážku, ktorá chutí primárne ako mentol a drink celý pokazí, nie je moc OK.

Všechna hodnocení

Probíhající akce

Všechny akce

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace