Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 182x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Le Grill

V Le Grill si pochutnáte na moderní české a mezinárodní kuchyni i na specialitách z grilu. Těšit se můžete na originální kombinace Onřeje Korába, který sbíral 4 roky zkušenosti v londýnských michelinských restauracích a v nejlepších restauracích Kanady. Vedle luxusních večeří tu připravují také bohaté snídaně a během léta si určitě nenechte ujít zahradní grilování s živou hudbou.

Restaurace sídlí ve zrekonstruovaném barokním paláci z 15. století. Čeká vás působivý interiér s masivním lustrem z červeného skla, odstupňovaným stropem a neobarokními židlemi a stoly. Silný zážitek slibuje také posezení v zimní zahradě, která za letního počasí volně přechází do rozlehlé soukromé zahrady s barokní fontánou. V zimní zahradě si můžete každý večer vychutnat prvotřídní jídlo za poslechu živé klavírní hudby hrající v pozadí. 

Le Grill sbírá úspěchy doma i v zahraničí. Je na seznamu slavného Michelinu a mezi čtyři nejlepší pražské restaurace ho zařadil francouzský průvodce Gault Millau 2014. Ocenění získal i od americké společnosti Seven Stars and Stripes a pravidelně se umísťuje mezi Top 100 nejlepšími restaurace Maurerova výběru.

Navštívit můžete také bar Two Steps.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Had the garden BBQ menu with 11 friend for a birthday celebration. They provided everything we wanted, atmosphere, service and great BBQ buffets style food. This is a lovely place to eat to celebrate a special occasion
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme si dali tříchodové sezónní menu, s návštěvou restaurace jsme více než spokojeni. Jídla jsou nápaditým festivalem chutí a jsou krásně naaranžována, porce jsou rozumně velké, takže po třech chodech + amuse bouche + pozornost ke kávě jsme byli příjemně nasyceni, ale nikoli přesyceni (měli jsme uzeného pstruha, grilovanou panenku a cheesecake resp. čokoládovou pěnu). Obsluha perfektní, příjemná, číšník nabídl ke každému z jídel dobře padnoucí víno. Velmi oceňujeme kohoutkovou vodu v karafě zdarma. Rádi se sem vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto jedinečný zážitek - fine dining jak se patří! Krásné prostředí a velmi milý personal. Byli jsme naprosto spokojeni a večer jsme si skvěle užili!
Restaurace Le Grill Restaurace Le Grill Restaurace Le Grill Restaurace Le Grill Restaurace Le Grill
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO