Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 175x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Le Grill

V Le Grill si pochutnáte na moderní české a mezinárodní kuchyni i na specialitách z grilu. Těšit se můžete na originální kombinace Onřeje Korába, který sbíral 4 roky zkušenosti v londýnských michelinských restauracích a v nejlepších restauracích Kanady. Vedle luxusních večeří tu připravují také bohaté snídaně a během léta si určitě nenechte ujít zahradní grilování s živou hudbou.

Restaurace sídlí ve zrekonstruovaném barokním paláci z 15. století. Čeká vás působivý interiér s masivním lustrem z červeného skla, odstupňovaným stropem a neobarokními židlemi a stoly. Silný zážitek slibuje také posezení v zimní zahradě, která za letního počasí volně přechází do rozlehlé soukromé zahrady s barokní fontánou. V zimní zahradě si můžete každý večer vychutnat prvotřídní jídlo za poslechu živé klavírní hudby hrající v pozadí. 

Le Grill sbírá úspěchy doma i v zahraničí. Je na seznamu slavného Michelinu a mezi čtyři nejlepší pražské restaurace ho zařadil francouzský průvodce Gault Millau 2014. Ocenění získal i od americké společnosti Seven Stars and Stripes a pravidelně se umísťuje mezi Top 100 nejlepšími restaurace Maurerova výběru.

Navštívit můžete také bar Two Steps.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
We opted for BBQ option which was buffet self service. Waiter service was very attentive. Only reason food didn't get 5 stars were that wings a little dry and wasn't a lot of choice for hot vegetables. More emphasis on salads. However it was a lovely setting in the garden restaurant and thoroughly enjoyed our evening.
Celkově     
personál 2
prostředí 4
jídlo 1
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO