33 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurace Le Grill

V Le Grill si pochutnáte na moderní české a mezinárodní kuchyni i na specialitách z grilu. Těšit se můžete na originální kombinace Onřeje Korába, který sbíral 4 roky zkušenosti v londýnských michelinských restauracích a v nejlepších restauracích Kanady. Vedle luxusních večeří tu připravují také bohaté snídaně a během léta si určitě nenechte ujít zahradní grilování s živou hudbou.

Restaurace sídlí ve zrekonstruovaném barokním paláci z 15. století. Čeká vás působivý interiér s masivním lustrem z červeného skla, odstupňovaným stropem a neobarokními židlemi a stoly. Silný zážitek slibuje také posezení v zimní zahradě, která za letního počasí volně přechází do rozlehlé soukromé zahrady s barokní fontánou. V zimní zahradě si můžete každý večer vychutnat prvotřídní jídlo za poslechu živé klavírní hudby hrající v pozadí. 

Le Grill sbírá úspěchy doma i v zahraničí. Je na seznamu slavného Michelinu a mezi čtyři nejlepší pražské restaurace ho zařadil francouzský průvodce Gault Millau 2014. Ocenění získal i od americké společnosti Seven Stars and Stripes a pravidelně se umísťuje mezi Top 100 nejlepšími restaurace Maurerova výběru.

Navštívit můžete také bar Two Steps.

Zobrazit více
  • +27

Fotky našich uživatelů

  • +22

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace