Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek

Hodnocení Restaurace LaStura

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Patřím k tomuto podniku, ale při kontrolní návštěvě jsem nezjistil žádné negativní body. Personál se pořád má co učit, ale myslím, že většinu věci znají, jsou milí a obětaví. Kuchyně se snaží vyjít vstříc s každým přáním, ale bojuje s tím dle svého typického způsobu. Jídla vypadají na talíři luxusně a jsou výbrně vychucena. Delší čekací doba je způsobena nutným odležením steaků a mas před servírováním, takže za mne bez chyby. Tuto restauraci mohu celkově jen doporučit. Romantické večeře, obchodní schůzky i rodinné obědy.

 • Uživatelská fotka z Restaurace LaStura
Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno