Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace LaStura

Restaurace LaStura nabízí středomořskou kuchyni v příjemné rodinné restauraci - čerstvé ryby, kvalitní masa, vegetariánská jídla, těstoviny, tuzemská vína

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    5

Patřím k tomuto podniku, ale při kontrolní návštěvě jsem nezjistil žádné negativní body. Personál se pořád má co učit, ale myslím, že většinu věci znají, jsou milí a obětaví. Kuchyně se snaží vyjít vstříc s každým přáním, ale bojuje s tím dle svého typického způsobu. Jídla vypadají na talíři luxusně a jsou výbrně vychucena. Delší čekací doba je způsobena nutným odležením steaků a mas před servírováním, takže za mne bez chyby. Tuto restauraci mohu celkově jen doporučit. Romantické večeře, obchodní schůzky i rodinné obědy.

  • Uživatelská fotka z Restaurace LaStura
Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno