Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Lapák

Přehled hodnocení
77% celkově
71% personál
72% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 2x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostě hospoda s dobrým pivem a vůbec ne špatným jídlem. Možná to menu by mohlo být zajímavější, čerstvější, čas od času se měnit. Je zde poměrně hlučno a určitě to hudební daleko příjemnější místo, až bude celé nekuřácké
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Výborné pivo, jak prazdroj, tak černý kozel, exkluzivní žebra, vtipně a nápaditě podávaný salát Ceaser, tatarák z dobrého masa, prostě vše, jak má být. Jen tak dál.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je velmi prostorná a má i velkou zahrádku. Obsluha poměrně rychlá a fajn. K pití se vždy něco najde a dobře tam vaří. Nejradši mám ráda jejich buřty na pivu a křidýlka. Zajímavé prostředí a obsluha má stylové vězeňské uniformy.
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Restaurace se zdá být na první pohled příjemná, klasická, kde to žije. Ale po chvíli sezení na dřevěných lavicích se názor úplně změní. Bolí vás celý člověk a to je na prd. Hodně rychle jsme proto odešli. Jídlo průměrné, klasika česká. Kdybych nešla zrovna kolem hodně hladová, do restaurace bych se už nevrátila.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace Lapák
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvele posezení na zahrádce. Vyborne tocene pivo, obsluha moc prijemna. Zidle jsou z kvalitniho dreva. Restaurace je velka a prostorna. Urcite se tam zase vratim.
Restaurace Lapák
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Fajn podnik, kam zajít s přáteli na pivko po práci a něco dobrého k večeři. Menu je přehledné a zajímavé.Obsluha se o vás postará, i když je zde naprosto plno, a hlavně ví, co prodává...parádní anglický roastbeef, kvalitní burger, grilovaná panenka s hříbkovým rizotem nebo steak z lososa....nelze šlápnout vedle. Prostředí pivnice je prostorné a kromě hluku od okolních stolů vás mohou trochu rušit všudypřítomné televize se sportovními přenosy, ale to je otázka priorit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chodím tam zejména na křídla. Ale i jejich buřty na pivu jsou výborné. Včera mimořádně milá obsluha (tak jak to v ČR nebývá zvykem). Jinak velké prostory, velké stoly, TV přenosy a v létě fajn zahrádka.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobře se tam pije a jídlo super. Za mě doporučuji

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO