Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 7x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Lamplota

Přehled hodnocení
75% celkově
80% personál
75% prostředí
70% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 2x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Je to trošku horší pivnice, ale pivo zde mají dobré, obsluha je fajn. Ochutnali jsme hermelín, ten byl dobrý, ale co teda byl průšvih byly cibulové kroužky. Oceňuji, že byly domácí, ale obal se drolil, těstíčko z vody a mouky nic moc.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dobrá poloha u nádraží a rychlé a levné jídlo. Hotovky mají i o svátcích. Neměli jsme žádné velké očekávání a přesně tak to i dopadlo. Slušně jsme se najedli, dali si pivo a běželi zase na vlak. Nic víc, nic míň.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Zajímavá restaurace blízko hlavního nádraží. Dobré pivo Starobrno. Bohužel zrovna neměli Starobrno Drak. Objednaný oběd trojkombinace smaženého sýru a hranolek byl dobrý.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na to, že se jedná o non stop u hlavního nádraží, je hospoda celkem čistá a hezká. Klasické hospodské jídlo určitě nezklame, pivo také ne. Minusem je hodně zakouřené prostředí, ale to se u takového podniku očekává.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Restauraci jsem navštívil za účel ochutnáním tankového piva. Starobrno výborné, ceny super. Prostředí, dost kouře, ovšem restaurace je kuřácká, tak je to jasné. Obsluha výborná. Doporučuji tuto restauraci na rychlé jedno, dvě piva
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Lamplota se nachází kousek od Brněnského nádraží. Venku Vás uvítá nápisem, že zde se točí tankové pivo. Je celkem prostorná, interiér pěkný, v pátek večer byl i DJ, který pouštěl retro. Pivo bylo výborné, obsluha se naběhala, ale i tak byla rychlá. Ochutnali jsme jejich speciality přímo z udírny, a to cigáro a klobásu. Byly to opravdu velké porce, které se skoro nedali sníst a za příjemnou cenu. Na romantickou večeři to zde asi není, ale na posezení u piva a dát si dobré jídlo je to ideální místo.
Restaurace Lamplota Restaurace Lamplota Restaurace Lamplota
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO