Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 7x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Lamplota

Lamplota je tradiční restaurace nacházející se u hlavního nádraží v Brně. Místní specialitou jsou poctivá jídla jako pečené žebra, vepřové koleno, grilované speciality, dále si můžete vybrat z denní nabídky čtyř jídel v době oběda. K tomu vždy přijede vhod výborné pivo čepované přímo z tanků, které je vždy dobře vychlazené a uchovává si vysokou kvalitu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Je to trošku horší pivnice, ale pivo zde mají dobré, obsluha je fajn. Ochutnali jsme hermelín, ten byl dobrý, ale co teda byl průšvih byly cibulové kroužky. Oceňuji, že byly domácí, ale obal se drolil, těstíčko z vody a mouky nic moc.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dobrá poloha u nádraží a rychlé a levné jídlo. Hotovky mají i o svátcích. Neměli jsme žádné velké očekávání a přesně tak to i dopadlo. Slušně jsme se najedli, dali si pivo a běželi zase na vlak. Nic víc, nic míň.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Zajímavá restaurace blízko hlavního nádraží. Dobré pivo Starobrno. Bohužel zrovna neměli Starobrno Drak. Objednaný oběd trojkombinace smaženého sýru a hranolek byl dobrý.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO