Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 12x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Laguna

Přehled hodnocení
84% celkově
85% personál
73% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 5x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Prostředí pěkné, ale prosvětlila bych interiér, v restauraci je tma. Pivečko mělo míru, chuťově bylo OK, obsluha se snažila. Hrozná byla hlasitá hudba nějakého metalu.
Restaurace Laguna
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace Laguna je příjemná restaurace prakticky v centru Brna, kam se dá zajít v podstatě kdykoliv a člověk nelituje. Není to sice žádný nějak mimořádný podnik, ale slušnou úroveň si drží.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme zde poprvé a docela se nám tu líbilo. na záklladě doporučení jsme si objednali carpaccio s hoblinkami parmazánu a pestem, bylo výborné a také za výbornou cenu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pěkné stylové prostředí restaurace, které se hodí na romantickou večeři. Obsluha rychlá, často si objednáváme carpaccio s hoblinkami parmazánu a pestem, které mají výborné a také za výbornou cenu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Interiér restaurace je aranžován do jakéhosi starogermánského stylu s hojným využitím dřeva a s bohatou výzdobou stěn. Intimita je zajištěna vytvářením samostatných boxů, oddělených mezi sebou přepážkami. Vytknout by se dala snad jen všeobecná ponurost, a to i za jasného slunečného dne. Moderní přístup reprezentuje stroj na zmrzlinu, jehož umístění přímo u vstupu do restaurace je sice pochopitelným atributem, nicméně je malinko odpuzující. Zahrádka vtisknutá do chodníku před zaparkovaná auta je východisko z nouze, těžko zde hledat nějakou romantiku. Obsluha byla ochotná, milá a pozorná. Na úvod jsem si objednal mexickou polévku s fazolemi, k níž jsem dostal 2ks topinek. Polévka byla výborná, hustá a chuťově vyvážená, jen topinky mi přišly jaksi zbytečné a navíc. Jako hlavní chod jsem zvolil špagety s kuřecím masem, smetanou a špenátem, k tomu šopský salát. Přestože byly těstoviny dobře uvařené, chuťově mi nesedly. Nedokážu však říci, co přesně mi na nich vadilo. Šopský salát byl bohatý a lahodný, celkově výborný. Tvarohový dort zdobený ovocem díru do světa asi neudělá, ale také nikoho neurazí. Rozlévané bílé víno veltlínské zelené mohlo být trochu více vychlazené, jinak ho hodnotím jako obyčejné a nevýrazné. Káva espresso Nescafé měla lehce nakyslou příchuť a celkově nebyla moc dobrá. Suma sumárum – polévka a salát vynikající, těstoviny mohly být lepší, dezert bída a na kávu raději jinam.
Restaurace Laguna Restaurace Laguna Restaurace Laguna Restaurace Laguna
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO